Google+

Google+

Versiyon/Sürüm3.6
LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu11.58 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11.58 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Google+ Sosyal Medya Uygulaması

Google+ indir, Google tarafından sunulan sosyal medya ağı olarak bilinmektedir. Google+ bir nevi sosyal iletişim ağı olarak da tanımlanabilecek olan uygulama, ses getiren başarılı uygulamalardan bir tanesidir.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan Google+, nerede olursanız olun hesabınız aktif olduğu süre iletişime açık olmanızı sağlamaktadır. İnternet bağlantınızın bulunduğu her ortamda aktif olarak kullanılabilen sosyal medya uygulaması, takip ettiğiniz kişileri ve sizi takip edenleri bir araya getiren bir uygulamadır.

Google+ Nedir?

Sosyal medyaya olan merakınız fazla ise Google+ ile bu merakınızı geliştirebilirsiniz. Birçok sosyal medya uygulamasının ardından Google tarafından çıkarılan Google+ da binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Android cihaz üzerinden çekilmiş olan video, fotoğraf paylaşımlarının da yapıldığı uygulamada sizi takip eden herkesin görebileceği şahsi bir profiliniz bulunmaktadır. Galerinizden paylaşım yapabileceğiniz gibi anında çektiğiniz fotoğraf ya da videoları da paylaşabilme şansınız bulunmaktadır.

Google+ Özellikleri

Sohbet etme şansı sunan sosyal medya uygulamalarından biri olan Google+, paylaş ve yorum butonları ile çevrenizle iletişim kurmanıza fırsat tanımaktadır. Hızlı ve kolay bir arayüze sahip olduğu için indirip kullanmak yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

Profilinizi düzenleme, etkinlikleri hazırlama, tam ve net çözünürlükte fotoğraf yükleme, kilit ekranına uygulama kısa yolunu yerleştirme gibi avantajları bulunan Google+ uygulamasının şık ve son derece estetik bir tasarımı vardır. Her güncellemede daha kullanışlı ve pratik olması, uygulamanın daha fazla tercih edilir olmasını sağlamaktadır.

 

14 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Lite Apk Facebook Lite Apk
  İngilizceÜcretsiz1.10 MB
 • Pikampüs Pikampüs
  TürkçeÜcretsiz16 MB
 • Scope (Periscope) Scope (Periscope)
  İngilizceÜcretsiz101.9 MB
 • Sarahah iOS Sarahah iOS
  İngilizceÜcretsiz26.1 MB
 • Google+ HAKKINDA YORUM YAZIN