Google+

Google+

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.6
LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu11.58 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11.58 MB) iOS indir Android indir

Google+ Sosyal Medya Uygulaması

Google+ indir, Google tarafından sunulan sosyal medya ağı mobil uygulama olarak bilinmektedir. Google+ resmi android ve iphone uygulamasıdır. Google+ bir nevi sosyal iletişim ağı olarak da tanımlanabilecek olan uygulama, ses getiren başarılı uygulamalardan bir tanesidir.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan Google+, nerede olursanız olun hesabınız aktif olduğu süre iletişime açık olmanızı sağlamaktadır. İnternet bağlantınızın bulunduğu her ortamda aktif olarak kullanılabilen sosyal medya uygulaması, takip ettiğiniz kişileri ve sizi takip edenleri bir araya getiren bir uygulamadır.

Google+ Nedir?

Sosyal medyaya olan merakınız fazla ise Google+ ile bu merakınızı geliştirebilirsiniz. Birçok sosyal medya uygulamasının ardından Google tarafından çıkarılan mobil Google+ da binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Android cihaz üzerinden çekilmiş olan video, fotoğraf paylaşımlarının da yapıldığı uygulamada sizi takip eden herkesin görebileceği şahsi bir profiliniz bulunmaktadır. Galerinizden paylaşım yapabileceğiniz gibi anında çektiğiniz fotoğraf ya da videoları da paylaşabilme şansınız bulunmaktadır.

Google+ Özellikleri

Sohbet etme şansı sunan sosyal medya uygulamalarından biri olan mobil Google+, paylaş ve yorum butonları ile çevrenizle iletişim kurmanıza fırsat tanımaktadır. Hızlı ve kolay bir arayüze sahip olduğu için indirip kullanmak yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

Profilinizi düzenleme, etkinlikleri hazırlama, tam ve net çözünürlükte fotoğraf yükleme, kilit ekranına uygulama kısa yolunu yerleştirme gibi avantajları bulunan Google+ uygulamasının şık ve son derece estetik bir tasarımı vardır. Her güncellemede daha kullanışlı ve pratik olması, uygulamanın daha fazla tercih edilir olmasını sağlamaktadır.

 

69 kez indirildi

Benzer Programlar

 • HAGO indir HAGO indir
  ingilizceÜcretsiz24.00 MB
 • Facebook Lasso Facebook Lasso
  İngilizceÜcretsiz56M
 • WhatsAround WhatsAround
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Tumblr Tumblr
  TürkçeÜcretsiz160.1 MB
 • Google+ HAKKINDA YORUM YAZIN