Google Translate Desktop

Google Translate Desktop

Versiyon/Sürüm2.1.91
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu334 KB
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (334 KB) APK indir

Google Translate Desktop Türkçe Masaüstü Çeviri Aracı

Google Translate Desktop indir, yazılı metinleri çevirmek istediğiniz dile sesli ve yazılı olarak çeviri yapabilen Windows masaüstü çeviri programıdır. Google’ın sunmuş olduğu çeviri programını bilgisayar masaüstünde internet tarayıcınızı açmadan kolaylıkla istediğiniz tüm yabancı dil çevirilerini yapabilirsiniz.

Google Translate Desktop Masaüstü Aracı

Google ücretsiz sunmuş olduğu çeviri programı arayüz ekranı oldukça sade tasarlanmıştır. Bilmediğiniz dilleri kolaylıkla istediğiniz dile çevirmek için kullanılmaktadır. Çevirmek istenilen dili kopyalayıp Google Translate Desktop programına attığınızda hangi dil olduğunu otomatik bulur ve listeden çevirmek istediğiniz dili seçebilirsiniz.

Masaüstü Google çeviri programının en dikkat çeken etkili özelliklerinden birisi not alma panosudur. Çevirileri ana ekranda göstererek not panosu üzerinden farklı işlemler yapmanıza imkan tanır. Sunmuş olduğu çeviri işlemleri arasında çevirilerin yazıcıdan çıktısını alıp kolaylıkla kaydetme yeteneğine sahiptir. Google Translate Desktop (masaüstü) çeviri aracı içerisinden programın yazı türü, rengi, efektleri ve boyutunu ayarlayarak kişiselleştirin.

Çevirmek istediğiniz metinlerin URL adreslerini Google Translate Desktop programına ekleyerek sayfanın tamamını çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca okuyamadığınız kelimelerin nasıl okunduğunu öğrenmek iiçin sesli çeviri yaptırabilirsiniz.

Özellikle İngilizce dilini öğrenmek isteyenler ve İngilizce dilini Türkçe‘ye çevirmek için ücretsiz kullanılıyor. Android mobil cihazlarınızdan apk versiyonu da dahil uygulamayı indirmek için Google Translate konumuza göz atabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
    TürkçeÜcretsiz13.00 MB
  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB