Google Play Kitaplar

Google Play Kitaplar

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle Inc.
İşletim SistemiCihaza Göre Değişir
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Google Play Books (Kitap) Marketi

Google Play Kitaplar indir, Google’ın projesi olan uzun yıllardır kullanılan yurt içinde ve yurt dışında okunan android kitap okuma servisidir. Türkiye’de kitap severler ile buluşan ücretsiz mobil tablet ve android üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Google Play Books Detayları

Bilgisayar, mobil veri ve Wi-Fi internet bağlantısı ile edebiyat, çizgi roman, psikoloji, iş dünyası ve 9 alanda yazılmış milyonlarca kitabın satışa sunulduğu yerdir. Google Play Kitaplar Android Google Kitap Mağazası akıllı cihazlar üzerinde satın alıp okuyabileceğiniz kitaplar ile donatılmıştır. Kitap mağazasını indirip kitap kategorisinden çeşitli kitaplara ulaşarak sevdiğiniz kitabın veya yazarın kitaplarını indirebilirsiniz. Mobil cihazınız üzerinde okuduğunuz kitaplar bir işinizin çıkması sebebiyle yarım kaldıysa bilgisayarınızdan kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.

Google Play Kitaplar android Google kitap uygulamasını her yaştaki kullanıcı ve özellikle kitap okumayı seven kullanıcılar indirip kolaylıkla kullanabilirler. Eğitim dil sözlük gibi uygulamarı programları rahatça sitemizden indirerek  derslerinizde ve istediğiniz alanların eğitimi hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz kategori olan Eğitim programları kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
    TürkçeÜcretsiz13.00 MB
  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB
  • Google Play Kitaplar HAKKINDA YORUM YAZIN