Google Play Kitaplar

Google Play Kitaplar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiCihaza Göre Değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Google Play Books (Kitap) Marketi

Google Play Kitaplar indir, Google’ın projesi olan uzun yıllardır kullanılan yurt içinde ve yurt dışında okunan android kitap okuma servisidir. Türkiye’de kitap severler ile buluşan ücretsiz mobil tablet ve android üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Google Play Books Detayları

Bilgisayar, mobil veri ve Wi-Fi internet bağlantısı ile edebiyat, çizgi roman, psikoloji, iş dünyası ve 9 alanda yazılmış milyonlarca kitabın satışa sunulduğu yerdir. Google Play Kitaplar Android Google Kitap Mağazası akıllı cihazlar üzerinde satın alıp okuyabileceğiniz kitaplar ile donatılmıştır. Kitap mağazasını indirip kitap kategorisinden çeşitli kitaplara ulaşarak sevdiğiniz kitabın veya yazarın kitaplarını indirebilirsiniz. Mobil cihazınız üzerinde okuduğunuz kitaplar bir işinizin çıkması sebebiyle yarım kaldıysa bilgisayarınızdan kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.

Google Play Kitaplar android Google kitap uygulamasını her yaştaki kullanıcı ve özellikle kitap okumayı seven kullanıcılar indirip kolaylıkla kullanabilirler. Eğitim dil sözlük gibi uygulamarı programları rahatça sitemizden indirerek  derslerinizde ve istediğiniz alanların eğitimi hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz kategori olan Eğitim programları kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

    Benzer Programlar

  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB
  • AÖF Soru AÖF Soru
    TürkçeÜcretsiz