GIMP

GIMP

Versiyon/Sürüm2.8.16 (Windows)
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu86.63 MB
ÜreticiAdaptableGIMP
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Şubat 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (86.63 MB) Mac indir

GIMP Ücretsiz GNU Fotoğraf Düzenleme Programı

GIMP Türkçe indir, Windows ücretsiz fotoğraf düzenleme programı Gimp son sürümü 2.6 indir yapılan açık kaynak kodlu resim editörüdür. Gimp Türkçeleştirip kullanımı kolay ve Photoshop ile yarışacak kadar iddalı bir program fotoğraf düzünleme alınında başarını kanıtlamış bir resim editörüdür.

Eğer sizlerde Photoshop yapmayı seviyorsanız çok ücret talep eden yazılımları indirip para ödemenizi gerektirmeyen üst düzeyde özelliklere sahip olan yazılımı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. GIMP fotoğraf düzenleme programı ile resimleri en üst düzeyde düzenlemenizi sağlayarak en iyi fotoğrafları elde edebileceksiniz.

Resimlerinize farklı görünüm sağlayabilmenizi kolay bir şekilde sağlayan her düzeyde kullanıcının aktif bir şekilde rol alabileceği uygulamadır. GIMP açık kaynak kodlu çalışabilen yazılım GNU lisansıyla bütünleşerek sorunsuz çalışması sağlanmaktadır. Sıradan resimleri kolaylıkla geliştirmenize yardımcı olan eşsiz yazılım GIMP anlamı GNU Image Manipulation olan kesinlikle standart fotoğraf düzenleme editörlerinde üst düzeyde çalışarak farkını ordaya koymaktadır.

Artık sizlerde resimlerinizi en iyi şekilde tasarlayarak güzel gözükmesini kendiniz düzenleyerek şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kurulum ve kullanımı kolay olan kişiselleştirilebilen arayüze sahip olan diğer uygulamalardan da kendi farkını bu özelliğiyle ortaya koyan uygulama artık en güzel resimlerin sizde olduğunu gözlemleyebileceksiniz.

Yazılım ayrıca Plug-in desteğiyle çalışma faaliyeti sunar ve bir çok eklentilerin bulunmasıyla daha farklı resimler ortaya koyabilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip olduğu için resimlerinizin boyutlarını açılarını ve renklerini düzenlemekte zorluk çekmezsinizi. Tasarımı güzel ve kullanılabilir arayüzüyle de kolaylıklar sağlamaktadır. www.indirson.com ekibine her türlü sorunlarınızı ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Yazılımda kırmızı göz düzenleme özelliği de mevcuttur. Resimlerinize farklı tonlarda renklendirmeler yaparak her daim farklı olmanızı farklı gözükmenizi sağlayacak resimler sunmaktadır.

Resim düzenleme editörünün en çok dikkat çeken özelliği kırmızı göz düzeltme özelliği ile öne çıkmaktadır. En sevdiğiniz bir fotoğrafta göz parlaması, gözün kırmızı çıktığını gördüğünüzde bunu gip editörü ile kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

Yazılımın Windows en iyi yazılım listesinde olması da gözlerden kaçmamaktadır.

Programın Kurulum Videosu

Resim düzenleme programının indirmeden itibaren tüm kurulum aşaması videoda anlatılmakta olup programın içeriğinde neler olduğuna kısaca göz atılmıştır. GIMP kolay bir kurulum yapabilmeniz adına video çekiminde yapılan adımları takip edebilirsiniz. Artık resimlerinizin daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz.

GIMP 2.8.10 Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • GIMP HAKKINDA YORUM YAZIN