Ghost VPN indir

Ghost VPN indir

Versiyon/Sürüm6.0.3.2124
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15 MB
ÜreticiCyberGhost SRL
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Engelli Sitelere Giriş için VPN Servisi

İnternet üzerinde daha güvenli gezinti için kişisel verilerinizi ve kullanıcı kimliğinizi gizleyen yasaklı sitelere giriş için tasarlanan VPN servisidir. Anonim gezinti ve tüm kısıtlamaları ortadan kaldırıp istediğiniz Web sitelerine özgürce giriş izni verir.

SSL Şifreleme Sistemi

Ghost VPN Engelli (Yasaklı) Sitelere Giriş Programı OpenVPN platformu adı altında çalışmalarını sürdürerek sana sürücüler üzerinde güvenli veri transferi, dosya paylaşımı ve kullanıcı hesaplarını koruma altına alır. İnternete giriş yaptığınız çoğrafi konumu gizler ve başkar bir ülkenin IP adresi kullanır.

CyberGhost VPN Nasıl Kullanılır?

Oldukça sade ve modern bir kullanımı bulunan temiz ara yüz ekranıyla tüm kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Öncellikle cyberghost Windows PC’ye indirip kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Gayet kolay kayıt sistemi olup ücretsiz hesap oluşturma imkanı tanıyor. Oluşturulan hesapla oturum açıldıktan sonra giriş yapmak istediğiniz ülkeyi ve IP adresini seçerek “Connect to VPN” butonuna tıklayın. Böylelikle engelli siteleri açmak için VPN sunucuları üzerinde gerekli bağlantı ayarlarını kurup internette özgürce sörf yapacaksınız.

Türkiye kullanıcılarının internet sitelerine daha hızlı bağlantı kurabilmeleri açısından Almanya tabanlı sanal sunucuları tercih etmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü Almanya IP numaraları daha hızlı internet yapısı ve daha güvenilir internet ortamı oluşturmakta.

VPN servisi ile sunucular arasında bağlantı kurulup cyber vpn ana ekranı üzerinden yeni kullanacağınız IP adresini ve an bulunduğunuz ülke konumunu görürsünüz. Artık bu sayede yasaklanan engelli sitelere giriş yapıp istediğin Web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

VPN Servisi Neler Yapar?

 • Engelli ve yasaklanan sitelere giriş yapar
 • İnternet tarayıcı geçmişini ve çerezleri siler
 • Parola (şifre) doğrulamalarını denetler
 • E-posta trafiğini kontrol eder
 • Kişisel bilgi hırsızlığını önler ve güvenlik ortamı sağlar
1771 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • Ghost VPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN