CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0.5.2405
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.55 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.55 MB) iOS indir Android indir

CyberGhost VPN Anonim ve Güvenli Gezinti için VPN Programı

CyberGhost VPN indir, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internette güvenli gezinti yapabileceğiniz android, iOS ve Windows uyumlu VPN programıdır. Giriş izni kısıtlanan yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi VPN programıdır.

CyberGhost VPN Ne İşe Yarar

SSL şifereleme yeteneğine sahip olan ve OpenVPN protokolü sistemiyle çalışan anonim ve güvenli gezinti yapma programıdır. Özel sunucular ile hizmet vererek tüm dosya transferlerini, kişisel bilgileri ve konumunuzu gizler. Böylelikli CyberGhost VPN sayesinde internet siteleri üzerinde güvenli ve anonim internet gezintisi yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN programını kullanabilmek için kendinize ait kullanıcı hesabı oluşturun. Ücretsiz olarak kişisel hesabınızı oluşturduktan sonra yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri oldukça basit ve kolay adımlarla gerçekleşmektedir.

CyberGhost VPN Nasıl Kullanılır

Oldukça basit, sadece ve modern bir kullanım ara yüz ekranına sahiptir. Giriş yapmak için kullanıcı bilgilerinizi girin. Giriş yapmak istediğiniz ülkeyi ve IP adresini seçtikten sonra “Connect to VPN” butonuna tıklayarak otomatik ağ bağlantısı ayarlarını yapılandırır ve ücretsiz VPN programı üzerinden sunucularını kullanarak güvenli bağlantı kurar. Artık internet kısıtlamaları aşarak engelli olan sitelere giriş yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN sunucuları ile bağlantı kurduktan sonra, programın ana ekranı üzerinde bulunan IP adresinizi ve bulunduğunu konumu görüntüleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternette özgürce ve güvenli bir şekilde gezinmek için Windows platformlarda kullanabilirsiniz.

İnterneti güvenli kullanabilmek için IP adresinizin gözükmesini engeller, internet tarayıcısı geçmişini ve tüm çerezleri siler. Tüm parola doğrulamalarını siler ve yönlendirilmiş gmail trafiğini izler. Kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek için mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Engelli ve yasaklı sitelere giriş yapabilmek için etkili çözüm sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • FREE VPN FREE VPN
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05