CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

Versiyon/Sürüm6.0.5.2405
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.55 MB
ÜreticiCyberGhost SRL
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.55 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

CyberGhost VPN Anonim ve Güvenli Gezinti için VPN Programı

CyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internette güvenli gezinti yapabileceğiniz android, iOS ve Windows uyumlu VPN programıdır. Giriş izni kısıtlanan yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi VPN programıdır.

CyberGhost VPN Ne İşe Yarar

SSL şifereleme yeteneğine sahip olan ve OpenVPN protokolü sistemiyle çalışan anonim ve güvenli gezinti yapma programıdır. Özel sunucular ile hizmet vererek tüm dosya transferlerini, kişisel bilgileri ve konumunuzu gizler. Böylelikli CyberGhost VPN sayesinde internet siteleri üzerinde güvenli ve anonim internet gezintisi yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN programını kullanabilmek için kendinize ait kullanıcı hesabı oluşturun. Ücretsiz olarak kişisel hesabınızı oluşturduktan sonra yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri oldukça basit ve kolay adımlarla gerçekleşmektedir.

CyberGhost VPN Nasıl Kullanılır

Oldukça basit, sadece ve modern bir kullanım ara yüz ekranına sahiptir. Giriş yapmak için kullanıcı bilgilerinizi girin. Giriş yapmak istediğiniz ülkeyi ve IP adresini seçtikten sonra “Connect to VPN” butonuna tıklayarak otomatik ağ bağlantısı ayarlarını yapılandırır ve ücretsiz VPN programı üzerinden sunucularını kullanarak güvenli bağlantı kurar. Artık internet kısıtlamaları aşarak engelli olan sitelere giriş yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN sunucuları ile bağlantı kurduktan sonra, programın ana ekranı üzerinde bulunan IP adresinizi ve bulunduğunu konumu görüntüleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternette özgürce ve güvenli bir şekilde gezinmek için android, iOS ve Windows platformlarda kullanabilirsiniz.

İnterneti güvenli kullanabilmek için IP adresinizin gözükmesini engeller, internet tarayıcısı geçmişini ve tüm çerezleri siler. Tüm parola doğrulamalarını siler ve yönlendirilmiş gmail trafiğini izler. Kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek için mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Engelli ve yasaklı sitelere giriş yapabilmek için etkili çözüm sunmaktadır.

3696 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Express VPN Express VPN
  TürkçeÜcretsiz96.8 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • CyberGhost VPN HAKKINDA YORUM YAZIN