GetContact

GetContact

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.3.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49.5 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49.5 MB) iOS indir Android indir

GetContact iPhone için Bilinmeyen Numaraları ve Rehbere Nasıl Kaydetmiş Öğrenme

GetContact indir, iOS iPhone cihazlarda istenmeyen (spam) çağrıları engelleme, sizi rehberinize kim nasıl kaydetmiş öğrenme ve bilinmeyen numaraların kim olduğunu gösteren ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler tarafından gelen aramaları kolayca engelleyebilir ve numaranın kime ait olduğunu görebileceğiniz kim arıyor uygulamasıdır.

Bir anda telefonunuz çalıyor ve numaramıza nasıl ulaştığınız çözemediğimiz ilginç yerlerden gelen aramalar ve mesajlar için telefonları kendini koruma seçenekleri istediğimiz gibi çalışma faaliyeti gösteremeyebiliyor. iPhone kullanıcıları için geliştirilen GetContact iOS sürümü ile spam aramaları engellemek çok basit bir kaç adım ile tamamlanıyor. Uygulama bilinmeyen numaralardan gelen çağrıların otomatik reklamlar, telefon dolandırıcılığı ve spam olup olmadığını hemen bildiriyor.

Ayrıca beni kim nasıl kaydetmiş özelliği ile rehbere sizi kimin nasıl hangi isimle kaydettiğini öğrenebiliyorsunuz. Sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz ve istek gönderip o kişiyle iletişim kurabileceğiniz seçeneklerde mevcuttur.

GetContact, numaraları interent üzerinden taradığı için aktif internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Ücretsiz ve Türkçe dil seçeneğiyle bilinmeyen numaraları sorgulama ve spam çağrıları anında engelleyebilirsiniz. Telefon numaranızla doğruladığınız üyeliğinizi abonelik seçeneklerinden birini seçerek devam edebilirsiniz.

GetContact Özellikleri

 • Kimin aradığını anında öğrenebilme
 • Türkçe dil seçeneği
 • Bilinmeyen numaralardan gelen aramaları engelleme
 • Rehbere beni kim nasıl kaydetmiş öğrenebilme
 • Tanıdığınız kimselerle anında iletişime geçebilme
 • Güncel profillere ulaşabilme

Android uyumlu cihazlarınız için download edebilmek için GetContact bağlantısına tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Contacts+ Contacts+
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • Simpler Simpler
  TürkçeÜcretsiz11 MB