GetContact Android

GetContact Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.25 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.25 MB) iOS indir Android indir

GetContact Numara Sorgulama Engelleme Mobil Uygulaması

Ücretsiz olarak sizlere sunulan GetContact android uyumlu uygulama indir ile sizi arayan bilinmeyen numaraların veya herhangi bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmeniz için tasarlanmış sade ara yüz ekranıyla ön plan çıkan mobil uygulamadır. Hızlı ve güvenli numara sorgulama veya istenmeyen numaraların engellenmesine kadar çözüm yolu üreten tavsiye ettiğimiz nezih uygulamalar arasındadır.

Not: GetContact Android 2018 sürümü olarak güncelleştirme yapılmıştır. İphone ve android 2018 sürümlerini indirebilirsiniz.

GetContact2

Numara Sorgulama Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzu bilinmeyen numaralardan aranarak rahatsız edilmek bir hayli sıkıcı bir durum haline gelebiliyor. GetContact android uygulamasıyla bu durumun önüne geçerek arayan kişilerin kim olduğunu bulmanıza ve sorgulamak istediğiniz numaraları kolayca ücretsiz sorgulamanızı sağlıyor.

Tek yapılması gereken GetContact mobil ios android uygulamasında ike sizi arayan bilmediğiniz numarayı “kopyalayıp” gelişmiş arama yerine yapıştırın ve kimin aradığını kolayca öğrenin. Uygulamanın yeni olmasından dolayı bazı küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz ama zamanla bir hayli gelişeceğini düşünüyoruz.

Not: GetContact sözleşmesinde sizin izniniz olmadan rehberinizde bulunan numaraların hiçbir şekilde paylaşılmayacağını ve oldukça güvenli olduğunu belirtebiliriz. Ücretsiz hizmetinden tüm android iphone mobil kullanıcılar faydalanabilirler.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Secure Incoming Call Secure Incoming Call
  İngilizceÜcretsiz5,3M
 • Fake Call 2 Fake Call 2
  İngilizceÜcretsiz4,6M
 • Call Buddy Call Buddy
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • GetContact GetContact
  TürkçeÜcretsiz49.5 MB
 • GetContact Android HAKKINDA YORUM YAZIN