Talkatone: Texting & Calling

Talkatone: Texting & Calling

Versiyon/Sürüm6.5.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25M
ÜreticiTalkatone, Llc
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Talkatone: Texting & Calling Ücretsiz Ara Mesaj Gönder

Talkatone: Texting & Calling APK indir, ücretsiz arama ve mesaj gönderme uygulaması Talkatone Android APK indir yaparak WiFi ve hücresel veriden arama yap.

Talkatone: Texting & Calling APK uygulaması ile dilediğiniz yerde mesajlaşabilir ve konuşabilirsiniz. Bir WiFi ya da hücresel veri ile bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Özellikle ABD ve Kanada için ücretsiz arama ve mesaj gönderme yapmanızı sağlayan uygulamada, uluslararası konuşmaların daha ucuz olması sağlanmaktadır.

Talkatone: Texting & Calling APK indir

Talkatone: Texting & Calling APK Android cihazınıza indirebileceğiniz uygulama sayesinde; ücretsiz bir telefon numarasına sahip olabilir, aramalarınızı ücretsiz yapabilir, fotoğraf ve video gönderebilir, sohbet grupları oluşturabilir ve bu sayede ücretsiz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama; hem kurulum hem de kullanım açısından oldukça anlaşılırdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde, dünyanın neresinde olursa olsun insanlarla direkt olarak iletişim kurma hakkına sahip olabilirsiniz. Talkatone: Texting & Calling APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirin. Daha sonra ABD/Kanada telefon numarasını ücretsiz alın, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. WiFi üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri yapın, mesaj gönderin cep telefonu planı gerekmez.

Talkatone Android indir

    Benzer Programlar

  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • GrooVe IP VolP Calls & Text Apk indir GrooVe IP VolP Calls & Text Apk indir
    TürkçeÜcretsiz5.1 MB
  • Talkatone: Texting & Calling HAKKINDA YORUM YAZIN