Whoscall Apk indir

Whoscall Apk indir

Versiyon/Sürüm6.68
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38 MB
ÜreticiGogolook
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Whoscall Android Bilinmeyen Numaralar ve Çağrı Engelleme

Whoscall apk indir, Whoscall arayan id ve engel bilinmeyen numara sorgulama, istenmeyen aramaları ve mesajları engelleme Android uygulamasıdır.

Whoscall arayan id ve engel, istenmeyen çağrı ya da mesajları engellemek için kullanılan özel bir uygulamadır. Gün içinde bankalar, satış merkezleri, firmalar tarafından rahatsız edilmek istemiyorsanız bu uygulamayı içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. İndirip kullanmaya başladıktan sonra istemediğiniz hiçbir aramanın, mesajın gelmediğini görebilirsiniz. Android çağrı engelleme uygulaması arasında birçok benzeri bulunan Whoscall piyasanın en iyi alternatiflerindendir. Bir çağrı engelleme uygulaması olarak beklentileri karşılar.

Whoscall Özellikler

Whoscall APK yalnızca istenmeyen görüşmeleri engellemez. Aynı zamanda daha önce görmediğiniz, tanımadığınız numaralar hakkında da bilgi verir. Arayanın kim olduğunu bilip ona göre engellemek isteyebilirsiniz. Bunun için Whoscall ideal bir uygulamadır.

Son derece profesyonel çalışan uygulamada çağrılar aktarılmaz ancak bildirim olarak verilir. Sizi kimin aradığını bilmenizi sağlar Mesajlarsa otomatik olarak engellenir.

Whoscall İndir

Whoscall apk indirmek için android işletimli cihazınızın olması gerekir. Cep telefonunuzda android işletimi varsa uygulama markette kolayca bulabilirsiniz. Whoscall arayan id ve engel uygulamasını Apk indir dedikten sonra aç diyerek uygulamanın içine girebilirsiniz.

Uygulamanın en sevilen özelliği ise internet zorunluluğunun bulunmamasıdır. İnternete bağlı olmasanız da hizmet vermeye devam eder.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • GrooVe IP VolP Calls & Text Apk indir GrooVe IP VolP Calls & Text Apk indir
    TürkçeÜcretsiz5.1 MB
  • Whoscall Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN