FotoSketcher

FotoSketcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.30
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.9 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.9 MB)

FotoSketcher Resimlerinizi Kurşun Kalem Çizimlerine Dönüştürün

FotoSketcher indir, dijital fotoğraflarınız üzerinde kurşun kara kalem ile çizilmiş resimlere dönüştürme programıdır. FotoSketcher ile sevdiğiniz fotoğrağrafları program sayesinde sanki kara kalem ile çizilmiş resim haline getirebilirsiniz. Oldukça kolay kullanılabilir ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip programdır.

Kurşun kalem ile çizilmiş fotoğrafları seviyorsanız eğer FotoSketcher sayesinde bir kaç dakika içerisinde çizim çalışmalarını başlatabilirsiniz. Resimlerinize çeşitli efektler ile süsleyerek daha güzel bir görüntüye sahip olabilir. Birkaç saniye içerisine seçtiğiniz fotoğraf orjinal kara kalem çizime benzer bir resim görüntüsünü oluşturabilir. Yapılan çalışmalar gerçekte bir ressam çizimi gibi gösterebilen ve oldukça ilgi çekici efektler vererek hoş bir görüntüye sahip olmasına imkan tanıyor.

Türkçe karakalem programı fotoğraflarınızı siyah beyaz kurşun kalem ile karakalem tasarımlarını otomatik yapıyor. Dilersenize yağlı boya çalışmalarına resimlerinizi dönüştürebilirsiniz. FotoSketcher programı ayrıca resimlerin boyutu, format uzantısı, efekt ayarları ve diğer resim gösterici düzenleme ayarlarını yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB