Flash On Calls & Messages

Flash On Calls & Messages

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7,3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7,3 MB) Android indir APK indir

Flash On Calls and Messages Apk Android Bildirim Flash Uygulaması

Flash On Calls & Messages apk indir, Android için gelen arama ve SMS mesajları yada çeşitli bildirimleri Flash on calls and messages uygulaması ile alabilirsiniz.

Flash On Calls & Messages, cihaza gelen çağrıdan haberdar olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bir çeşit SMS ve arama bildirimi uygulaması olarak da tanımlanabilen Flash On Calls & Messages hem aramalarda hem de mesajlarda devreye girmektedir. Normal şartlarda gelen bildirimler ekranda herhangi bir ışık ya da görüntüye neden olmuyorsa bu uygulamayı indirip anında haberdar olabilirsiniz.

Tamamıyla kolay bir kullanışa sahip olan bu uygulamanın indirildikten hemen sonra kullanılması mümkündür. Cihazınızın kamerasının ışığını yakan uygulama anında haber verme ve bildirim çağrısı yapma özelliği taşımaktadır.

Flash On Calls & Messages İndir

Flash On Calls & Messages android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiştir. Cep telefonlarınız ve tabletlerinize gelen bildirimleri öğrenmek için Flash On Calls & Messages apk kullanabilirsiniz. Birkaç dakikada inen uygulama aç diyerek aktif olmakta ve onay verdikten sonra mesajlarınızı da aramalarınızı da size bildirmektedir. Genel olarak cihazda çok fazla yer kaplamayan uygulama çok bildirim gelmesi halinde batarya tüketimi yapabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Gfx Aracı No Lags No Ban Gfx Aracı No Lags No Ban
    TürkçeÜcretsiz5.2 MB
  • Notisave Notisave
    TürkçeÜcretsiz9.9 MB