Flash Alerts

Flash Alerts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.61 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.61 MB)

Android Cihazlar için Flash Led Bildirim Işığı

Flash Alerts 2 indir, flaş ışığının bildirim özelliği olarak kullanılmasını sağlayan mobil uygulamalardan biridir. Flash Alerts, Flash led bildirim ışıgı Iphone telefonlarda bulunan ve diğer android cihazların özellikleri nedeniyle kullanılamayan flaş bildirimi yeni güncellemeler sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Flash Alerts’ı indirip kurduktan sonra telefonunuza herhangi bir konuda bildirim geldiğinde flaşınız da size haber verecektir. Birkaç dakikalık indirme işlemini tüm android işletim sistemine sahip cihazlarda başarıyla yapabilmek mümkündür.

Flash Alerts Nedir?

Flash Alerts için mobil uyarı uygulaması tanımını kullanmak doğru olacaktır. Cihazınız sosyal medya hesaplarından mail bildirimlerine, banka mesajlarından site mesajlarına kadar her konuda bildirime açık olabilir. Bildirim almak istediğiniz durumlarda ekran kilitli ve telefonunuz sessiz ise telefon flaşınız size yardımcı olabilir.

Mobil telefonlara gelen çağrılar ve mesajlar başta olmak üzere tüm bildirimler için kullanabileceğiniz uyarı uygulaması geri dönütleri kaçırmamanız için önemli destek sağlayacaktır.

Flash Alerts Özellikleri

Telefonunuzun sizi uyarmak istediği durumlarda ses ve bildirim yetersizliği durumu olursa ışıktan faydalanabilirsiniz. Işık bildirimini Flash Alerts programının kullanışlı ara yüzü ile rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Her bildirimde kaç saniye ışık yanacağı, hangi aralıklarla kendini tekrar edeceği, hangi bildirimlerde yanıp hangilerinde yanmayacağı gibi detayları uygulamayı indirdikten sonra kendiniz belirleyebilmektesiniz.

Tüm bildirimler için ücretli versiyonu verilen Flash Alerts android uygulamasının ücretsiz versiyonu yalnızca aramalar ve mesajlar için kullanılabilmektedir. Tüm bildirimleriniz için flaş uyarısı isterseniz belli bir ücret karşılığında temin edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Speedtest by Ookla Speedtest by Ookla
    İngilizceÜcretsiz13,9 MB
  • Speedcheck Speedcheck
    TürkçeÜcretsiz13 MB