Final Fantasy XIV Online

Final Fantasy XIV Online

Versiyon/SürümOnline A Realm Reborn
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu107 MB
ÜreticiSquare Enix
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (107 MB)

Final Fantasy XIV Online MMORPG Tarzı Strateji Oyunu

Final Fantasy XIV Online indir, Square Enix tarafından geliştirilen MMORPG tarzı uzak doğu rol yapma windows bilgisayar oyunudur. FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn serisi çok daha geniş bir oyun alanı ve çoklu oyunculu oynanabilme imkanı tanıyor.

FINAL FANTASY XIV Online Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunda 5 oynanabilir oyun modu bulunmaktadır. Seçtiğiniz oyun modlarının her kısmında 2 farklı kabile yer almaktadır. Seçilen oyun modundan ikisi hariç diğerlerinde erkek ve kadı karakter seçebilirsiniz. Seçtiğiniz karakterlerin göz, saç, yüz ve cilt rengini özelleştirebilirsiniz.

Final Fantasy XIV Online oynanan RPG oyununda iki farklı görev bulunuyor. Oyunda karakterlerin otomatik saldırı imkanı bulunmuyor ve yapılan her eylemde düşmanlar hedef alınıyor. Karşınıza çıkan canavarları yenmek için çeşitli savaş öğeleri hazırlamanız gerekiyor. Verilen görevleri tamamlarken birçok oyuncuyla belirli noktaya kadar ulaşıyorsunuz. Oyuncu karakterinin seviye geçtikteç EXP puanı artıyor ve sağlık, sihir ve çeşitli yetenekleri seviyesinide önemli ölçüde artırmaktadır.

MMORPG tarzı oynanan çevirimiçi oyunda grafik detayları ilginç şekilde tasarlanmıştır. Oyundaki bazı bölümler detaylı hazırlanmış bulunsada bazı bölümlerde ağaçlardaki görsel bozukluklar yer almaktadır. Oyun içinda Final Fantasy XIV Online RPG oyununa özel müzikler oyunu farklı bir hava katmaktadır.

Oyun senaryosunda bulunan diğer etmenlere değinecek olursak 4 farklı cephanelik sistemi mevcuttur. Bunlar karakter özelliklerinde bulunan ve kullanabileceği savaş, sihir, usta ve toplama şeklinde olan çeşitli yetenekleri bulunuyor. Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn çoklu oyunculu ve online oyun oynamayı severler için Windows platformlarda oynanan mükemmel bir RPG oyunu diyebiliriz.

Final Fantasy XIV Online Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : Windows 7 / 8.1 / 10
 • İşlemci : Intel® Core™i5 2.4GHz veya üzeri
 • Ram : 3 GB
 • Harddisk Alanı : 60 GB
 • Ekran Kartı : 1280 x 720: NVIDIA® Geforce® GTX750 veya üzeri, AMD Radeon™ R7 260X veya üzeri
 • DirectX : 9.0c

  Benzer Programlar

 • Artifact Artifact
  TürkçeÜcretsiz
 • Dragon Awaken indir Dragon Awaken indir
  Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB
 • Final Fantasy XIV Online HAKKINDA YORUM YAZIN