FIFA 2019 ios

FIFA 2019 ios

Versiyon/Sürüm1.1
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiFifa
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Fifa 2019 Mobil Oyunu Oyna

FIFA 2019 ios indir, fifa 2019 iphone mobil futbol oyunu oynamayı seven ve FIFA serisini takip eden binlerce kişi tarafından merak edilen uygulamalardan bir tanesidir. İos işletim sistemine sahip iPhone cep telefonları sahipleri oyunu bu cihazdan rahatlıkla oynayabilmektedir. Bununla beraber ios işletimli iPad cihazlarda da FIFA 2019 oyunu keyifli şekilde oynanacaktır.

Birçok kişi için bir oyun uygulamasından daha fazlası olan FIFA her serisinde bir öncekinden daha başarılı şekilde tasarlanmaktadır. Dolayısıyla cep telefonlarınızda oyun uygulamasını kullanırken keyif almanız kaçınılmazdır.

FIFA 2019 Özellikleri

FIFA 2019 oyunu ilk kez masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış olan FIFA oyununun son serisidir. Karakterlerinin gerçekliği, oyun donanımının ve futbolun gerçeğini birebir yansıtması, 2019 yılında çok büyük bir başarı yakalayacağını ortaya koymaktadır. Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan biri olan FIFA, muadilleriyle yarışabilecek teknik donanımla gündeme gelmektedir.

Kolayca indirilebilen ve cihazlarınızda basit şekilde kurulumunu sağlayabileceğiniz bu oyun aynı zamanda birkaç dakika içinde oynanabilecek sadeliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde büyük küçük herkes tarafından kolayca anlaşılabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • FIFA 2019 ios HAKKINDA YORUM YAZIN