ffDiaporama indir

ffDiaporama indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39 MB)

ffDiaporama Video Klipli Animasyon Yapma Aracı

ffDiaporama indir, en iyi video klip ve Türkçe slayt yapma Windows programıdır. Bilgisayar kullanıcıların ücretsiz video klipler oluşturabilmesi, video düzenleme ve slayt yapabilmek için hazırlanmış nadir programlardan birisidir.

ffDiaporama Kullanımı

En iyi video klip ve slayt yapma programı basit kullanımı ve tüm video klip hazırlama araçları iyi bir hizmet sağlıyor. ffDiaporama ile video klip ve slayt hazırlamak için videolarınızı arka arkaya sıralayın. Sunumlar için başlık, metin, dil ve yazar bilgilerini girin.

ffDiaporama Desteklediği Video ve Resim Formatları

Program birçok video ve resim formatlarını desteklediği için sunum yada video kliplerine yüklemek istediğiniz dosyaları açabilmektedir. BMP, GIF, JPG, PNG, PBM, PGM, PPM, TIFF, TIF, XMB, AVI, MOV, MPG, MPEG, M4V, MKV, MP4, FLV, 3GP, OGV ve WMV. formatlarını desteklemektedir.

Desteklediği Video Çıktı Formatları: AVI, MKV, MJPEG, MP4, MPEG ve FLV. formatlarını desteklemektedir.

ffDiaporama sunum slaytları ve video klipleri hazırlamak için bilgisayarınızda bulunan fotoğraf ve videolar ile hazırlayın. Tek bir videoda fotoğraf ve klipleri birleştirin arka plana sevdiğiniz bir müziği ekleyin. Türkçe dil desteği ile video klip hazırlama araçlarını daha bilir kişi olarak kullanabileceksiniz. Sınırsız kullanımı ve ücretsiz sürümü ile en iyi video klip hazırlama programları arasında yer almaktadır. Sitemizin slayt sunum kategorisinden ücretsiz sunum programlarını indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Scoompa SlideShow Scoompa SlideShow
    TürkçeÜcretsiz
  • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
    Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB