Far Cry 5 Oyunu

Far Cry 5 Oyunu

Versiyon/Sürüm5
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici Ubisoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Far Cry 5 Çevirimiçi Açık Dünya Tabanlı Savaş Oyunu

Far Cry 5, Ubisoft’un geliştirdiği açık Dünya tabanlı çevirimiçi FPS oyunudur. Far Cry oyununun merakla beklenen seri sonu oyunu senaryosunda tarikatlar ile verilen mücadele ile geçmektedir.

Far Cry 5 Oyunu Nasıl Oynanır

Bir önceki serilerinde Far Cry tarih öncesi dönemlere yolculuk eden senaryosuyla oyun severler ile buluşmuştu. Bu defa oyunun konusu günümüze ve Amerika’nın şuanki izlemiş olduğu politikayı baz alarak geliştirilen bir senaryosuyla karşı karşıya kalıyoruz. Oyun başlangıcında Umut Kasabası adlı küçük bir yerleşim biriminde sapık bir tarikat ortaya çıkmasıyla birlikte oyun aksiyon geliyor. Tarikat sapık olduğu gibi kendisinede Cennetin kapısı adını veren, kıyamet tarikatı kendi inancını kasaba halkına benimsetmek için çeşitli savaş suçlarına başvuruyor. Far Cry 5 Online FPS Savaş Oyunu içerisinde kendi kahramanımızı ortaya çıkararak tarikata karşı direniş gösteren kasaba sakinlerini bir araya getirerek daha güçlü olmayı hedefliyoruz.

Far Cry 5 Oyununu Online Oynayın

Son serisinde Açık Dünya Tabanlı savaş oyunu Far Cry 5 hikaye modunu diğer oyuncular ve arkadaşlarınızla çevirimiçi oynamanıza imkan tanımaktadır. Kendi takımınızı ve ekipmanlarınızı öncelikle malzeme aramaya çıkıyor ve farklı araçlar kullanarak yolcuklara katılıyoruz. Oyun içerisinde ATV motorlar, lüks otomobiller ve uçaklar yer almaktadır. Daha değişik bir çok pc oyunları indirmek için ana kategorimize linkten ulaşabilirsiniz.

161 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Far Cry 2 Far Cry 2
  İngilizceÜcretsiz60.4 MB
 • Doom 3 Doom 3
  İngilizceÜcretsiz461 MB
 • Operation7 Operation7
  İngilizceÜcretsiz1.4 GB
 • Swat 4 Swat 4
  İngilizceÜcretsiz183 MB
 • Far Cry 5 Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN