Faladdin Apk

Faladdin Apk

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.00 MB) Android indir APK indir

Faladdin Fal Baktırma Uygulaması

Faladdin apk indir, Türk kahvesi içmeyi sevip fal baktırmayı tercih edenler için en ideal mobil Faladdin kahve falı uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletler için düzenlenmiş olan bu uygulama, içtiğiniz kahveden yola çıkarak sizin için tahminlerini dile getirmektedir. Tüm android cihazlarda istisnasız çalışan uygulama son derece pratik ve oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Herkes tarafından tercih edilmesi de bu durumu kanıtlar niteliktedir.

Faladdin Apk

Faladdin apk uygulaması, cep telefonunuzun kamerasını kullanarak kahve fincanınızı ve tabağınızı çekip attığınız bir uygulamadır. Fal baktırma uygulamasında İsminiz, soyadınız, cinsiyetiniz, falınızın konusu ve ilişki durumunuz hakkında bilgi verdikten sonra formla beraber falınızın fotoğrafınızı da atmanız gerekmektedir. Tüm gerekenleri yaptıktan sonra Faladdin fal baktırma fal uygulaması size cevap verecek ve talepte bulunduğunuz konu hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Birçok fal uygulamasının aksine bu uygulama, ücretsiz ve son derece seri bir sisteme sahiptir. Kullanıcıyı dakikalarca bekletmeden bildirim göndermesi ve kahve falını detaylı şekilde, geçiştirmeden aktarması en popüler fal uygulamalarından biri olmasını sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Sesli Kahve Falı Sesli Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB