Fal Hocası

Fal Hocası

Versiyon/Sürüm1.1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Fal Hocası Ücretsiz Kahve Falı, Tarot Falı, Yıldızname Falı ve El Falı Baktırma Uygulaması

Fal Hocası Kahve Falı indir, Android ve iPhone cihazlarınızda ücretsiz çeşitli fal türlerine baktırma uygulamasıdır. İskambil falı, el falı, kahve falı, tarot falı ve daha birçok fal türüne baktırabilmenize imkan tanıyan gerçekci ve çok seveceğiniz fal uygulamasıdır.

Gün ve saat farketmeksizin 7/24 aktif hizmet gösteren Fal Hocası uygulaması sayesinde gerçek zamanlı olarak gerçekci fal yorumu alabilmenizi sağlıyor. Baktırmayı istediğini fal türünü seçiyor ve Android cihazınızdan fotoğraf çekerek gönderiyorsunuz. Piyasayada bulunan birçok kahve falı baktırma uygulamalarında çok daha detaylı özelliklerle hizmetinizdedir.

  • Uygulamadan En İyi Şekilde Faydalanmak için Lüften Videoyu İzleyin ve Açıklamaları Okuyun

Fal Hocası uygulamasına yazılı, sesli ve görüntülü görüşme yaparak fal baktırabiliyorsunuz. Falcınızla birebir görüşerek fal yorumlarınızı sesli olarak duyabilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Uzman falcıların yer aldığı ücretsiz fal baktırma uygulamasında fal türünüzü seçtikten sonra, her yorumcunun talep ettiği kredi miktarına göre seçim yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde baktırabileceğini fal türleri: Su falı, rüya yorumları, kahve falı, tarot falı, el falı, yıldızname falı ve el falı olarak sıralanmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Sesli Kahve Falı Sesli Kahve Falı
    TürkçeÜcretsiz14 MB
  • Sen Bi Kurşun Döktür Sen Bi Kurşun Döktür
    TürkçeÜcretsiz9,5 MB