Facebook Lasso

Facebook Lasso

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm12.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu56M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (56M) iOS indir Android indir

Facebook Lasso Android Kısa Video Film Çekme

Facebook Lasso indir, mobilde en eğlenceli kısa videoları izleme ve yeni video akımına ayak uydurabileceğiniz Android için film oluşturma ve kısa video çekme uygulamasıdır.

Lasso ile herkesin eğlenceli filtreler ve efektler sayesinde en güzel kısa videolar oluşturmasını ve paylaşmanızı sağlayan mobil video çekme uygulamasıdır. En eğlenceli kısa videoları içerisinde barındıran uygulama TikTok uygulamasının rakibi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Facebook Lasso ile içerik oluşturucuları takip edebilir, hashtag’leri arama ve popüler viral video trendlerini keşfedebilirsiniz. Lasso kısa video çekme uygulaması içerisinde en popüler olan bir videoyu keşfettikten sonra özel efektler, müzik ve metin ekleyerek videoyu düzenleme araçlarıyla düzenleyerek kendi videonuzu oluşturabilirsiniz. En güzel ve komik videolarınızı kesme ve düzenleme yaparak efektleri ile güzelleştirebileceğiniz mükemmel bir sosyal medya uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda HD kalitede video düzenleme araçlarını, efektleri, metin, müzik ve Facebook Lasso uygulaması içi kameradan daha fazlasını kullanabilirsiniz. Ayrıca Lasso’nun müzik kütüphanesi içerisinde bulunan en popüler pop ve klasik şarkılardan istediğiniz parçayı seçerek çektiğiniz videoya en uygun olanı entegre edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB