Facebook Gameroom

Facebook Gameroom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümFacebook Gameroom
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Gameroom PC için Facebook Oyunları indirme

Facebook Gameroom indir, Facebook sosya medya sitesine girip oynadığınız bütün oyunları PC üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz Facebook oyunlar programıdır. Texas Poker, 8 Ball Pool, Candy Crush Saga, Mario, Farmvilla ve diğer tüm oyunları internet tarayıcı açıp Facebook’a giriş yapmadan oynamanıza izin veren oyun programıdır.

Facebook Gameroom Nasıl Kullanılır?

Facebook oyunlarını tek bir programda toplayan Gameroom programı sayesinde popüler oyunlar, yeni çıkan oyunlar, tavsiye edilen oyunlar, aksiyon, beceri, bulmaca, macera, araba yarışı ve farklı türde oyunları listeliyor. Facebook Gameroom Facebook Oyun Programı istediğiniz ve oynamak istediğiniz tüm oyunlara hızlı erişim için tasarlanmıştır. Oynamak istediğiniz oyunu özel olarak arama yapıp bilgisayara indirip oynama seçeneğini sunması programın en dikkat çeken özelliğidir.

Game room Facebook oyunlarını indirip PC’de oynayabilir arkadaşlarınızdan gelen oyun bildirimleri isteklerine cevap verebilir ve arkadaşlarınız ile Facebook Gameroom üzerinden sohbet edebilirsiniz. Eğer Facebook oyunlarını oynayarak gün içerisinde vakit geçiren biriyseniz PC’ye tüm Facebook oyunlarını indirip oynayabileceğiniz programı mutlaka indirin.

    Benzer Programlar

  • Parsec Parsec
    İngilizceÜcretsiz57.1 MB
  • DirectX 9.0 DirectX 9.0
    İngilizceÜcretsiz95.6 MB