Face on Body Fotomontaj indir

Face on Body Fotomontaj indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu2.65 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.65 MB)

Face on Body Fotoğraf Montaj Programı

Face on Body Fotomontaj indir, eğlenceli bir yüz fotomontaj programına sahip olmanız mümkündür. Eğer bilgisayarı daha çok eğlence amaçlı kullanıyorsanız ya da zaman zaman eğlence yaratmak, sevdiklerinizle de paylaşmak istiyorsanız bu program tam da size hitap edecek cinsten.

Face on Body Nasıl Kullanılır?

Bu fotomontaj programı son derece kolay bir şekilde kullanılıyor. Bilgisayarı açıp kapayacak kadar bilgisayardan anlıyorsanız, siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra ana ekrana giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle yüzlerce mekân seçeneği arasından beğendiğinizi seçerek başlıyorsunuz. Ardından kendi kullanmak istediğiniz fotoğrafa yükleyebilir ya da fotoğraf çekme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ardından yüz kısmını düzgün bir biçimde kesip, asıl fotoğrafa ekliyorsunuz. Böylelikle, çevrenizdekilere ait pek çok fotoğrafı ilginç mekânlara fotomontaj programı ile ekleyerek eğlenceli görüntüler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Face on Body Windows 10’u Destekliyor Mu?

Şimdilik Face on Body Fotomontaj programı ücretsiz Windows 10’u desteklemiyor. Ancak programın geliştiricileri kısa süre içerisinde fotomontaj programını Windows 10 destekli hale getireceklerini açıkladılar.

Face on Body Türkçe Sürümü Mevut Mu?

Face on Body, Türkçe sürüme sahip. İngilizce sürümünün yanı sıra pek çok farklı dilde de kullanılabilmekte. Ancak eğer ücretli olarak almayı düşünmüyorsanız Türkçe full versiyonda sıkça sorunlar çıkabileceğini bilmenizde fayda var. Bu nedenle hiç İngilizce bilmeyenlerin de kolayca kullanabileceği İngilizce sürümünü kullanmanızda fayda bulunmakta.

Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Face on Body Fotomontaj indir HAKKINDA YORUM YAZIN