Ezan Vakit

Ezan Vakit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümEzan Vakit
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.2 MB)

Ezan Vakitlerini Bildirme Programı

Ezan Vakit indir, Windows Namaz Vakitlerini Bildirme Programı : Windows bilgisayarlar için geliştirilen ezan vaktini bildirme ücretsiz uyarı programıdır.Şehirlerimize uyumlu ezan namaz vaktini bildirme programı ile günümüzde şehirleşmenin yaygınlaşması ile camilerde okunan ezanlar duyulmamaya başlamıştır. Teknolojik gelişmeler ezanın duyulmama sorununa çare bularak uygulamalar ile ezan vakitlerini bildirmektedir. Hatta ezan vakti geldiğinde ezan okuyan akıllı telefon ve bilgisayar uygulamaları da vardır. İşte tam olarak Ezan’ı Vakit yazılımı bilgisayardan namaz vaktini bildirme programıdır.

Ezan’ı Vakit Uygulamasının Özellikleri

Namaz vakitleri her gün değişmektedir. Değişim nedeniyle sürekli vakit takibi yapmak gerekmektedir. Aynı şekilde her ilin namaz vakti değişiktir. Uygulama şehirlere göre namaz vaktini bildirme programıdır. Yazılım Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanılmaktadır. Program kendisini değişikliklere gör otomatik olara güncellemektedir. Güncelleme için bilgisayarınızın internete bağlı olması yeterlidir. Ezan’ı Vakit yalnızca o günün namaz vaktini bildirmekle kalmayıp yıllık, aylık ve haftalık olarakta namaz vakitlerini öğrenmenizi sağlar. Gün içinde namaz vakitlerini öğrenmek için bir kere bile olsa internete bağlanmanız yeterli olacaktır. İsteğinize göre namaz vakti geldiğinde ezan okunma ayarı yapılabilir. Yazılım sayesinde hangi aralıkta namaz vakitlerini istiyorsanız HTML formatına çevirme imkânınız vardır.

Ezan’ı Vakit Uygulaması Nasıl Kurulur?

Uygulamanın kurulumu için internet bağlantınızın olması gereklidir. Programı indirdikten sonra sağa tıklatarak yönetici olarak çalıştır seçeneğine basıp programın kurulumunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Ezan’ı Vakit Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kullanım için kurulumdan sonra ülke ve şehir ayarlaması yapmanız gereklidir. Daha sonra otomatik olarak program namaz vakitlerini ayarlayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Elmalılı Kuran Tefsiri Elmalılı Kuran Tefsiri
    TürkçeÜcretsiz9 MB
  • Ezan Okuma Programı Ezan Okuma Programı
    TürkçeÜcretsiz8.71 MB