Ezan’ı Vakit

Ezan’ı Vakit

Versiyon/SürümEzan Vakit
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.2 MB
Üreticiezan@vakti
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.2 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ezan Vakitlerini Bildirme Programı

Günümüzde şehirleşmenin yaygınlaşması ile camilerde okunan ezanlar duyulmamaya başlamıştır. Teknolojik gelişmeler ezanın duyulmama sorununa çare bularak uygulamalar ile ezan vakitlerini bildirmektedir. Hatta ezan vakti geldiğinde ezan okuyan akıllı telefon ve bilgisayar uygulamaları da vardır. İşte tam olarak Ezan’ı Vakit yazılımı bilgisayardan namaz vaktini bildirme programıdır.

Ezan’ı Vakit Uygulamasının Özellikleri

Namaz vakitleri her gün değişmektedir. Değişim nedeniyle sürekli vakit takibi yapmak gerekmektedir. Aynı şekilde her ilin namaz vakti değişiktir. Uygulama şehirlere göre namaz vaktini bildirme programıdır. Yazılım Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanılmaktadır. Program kendisini değişikliklere gör otomatik olara güncellemektedir. Güncelleme için bilgisayarınızın internete bağlı olması yeterlidir. Ezan’ı Vakit yalnızca o günün namaz vaktini bildirmekle kalmayıp yıllık, aylık ve haftalık olarakta namaz vakitlerini öğrenmenizi sağlar. Gün içinde namaz vakitlerini öğrenmek için bir kere bile olsa internete bağlanmanız yeterli olacaktır. İsteğinize göre namaz vakti geldiğinde ezan okunma ayarı yapılabilir. Yazılım sayesinde hangi aralıkta namaz vakitlerini istiyorsanız HTML formatına çevirme imkânınız vardır.

Ezan’ı Vakit Uygulaması Nasıl Kurulur?

Uygulamanın kurulumu için internet bağlantınızın olması gereklidir. Programı indirdikten sonra sağa tıklatarak yönetici olarak çalıştır seçeneğine basıp programın kurulumunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Ezan’ı Vakit Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kullanım için kurulumdan sonra ülke ve şehir ayarlaması yapmanız gereklidir. Daha sonra otomatik olarak program namaz vakitlerini ayarlayacaktır.

194 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Evliyalar Ansiklopedisi Evliyalar Ansiklopedisi
  TürkçeÜcretsiz19.9 MB
 • Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi
  TürkçeÜcretsiz2.9 MB
 • ElifBa ElifBa
  TürkçeÜcretsiz9.1 MB
 • Ramazan Bayram Mesajları Ramazan Bayram Mesajları
  TürkçeÜcretsiz9.7 MB
 • Ezan’ı Vakit HAKKINDA YORUM YAZIN