Everyone Piano

Everyone Piano

Versiyon/Sürüm2.2.7.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.4 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.4 MB)

Everyone Piano indir, Bilgisayardan piyano çalma programıdır. Piano çalmayı öğrenmek isteyenler için Windows masaüstü Everyone Piano çalma ve öğrenme programıdır. Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz piano yazılımı sayesinde bilgisayar klavye tuşlarıyla pianoyu çalabilirsiniz.

Bilgisayardan Piyano Çalmayı Öğrenin

Everyone Piano Windows Piano Çalma Similasyonu ile bilgisayarınızın neredeyse tüm klavye tuşlarını kullanarak piyanoyu çalın. İstediğiniz klavye tuşunu ayarlayarak piano programını özelleştirebilir ve çalmak istediğiniz tuşla piyanoyu çalabilirsiniz. Piyano ile çaldığınız notaları gerçek zamanlı olarak kaydederek müzik listesi oluşturabilirsiniz. Böylelikle çaldığınız notalar boşa gitmeyip sevdiklerinizle piano şarkılarınız paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde piano çalmayı seven tüm kullanıcılar için unutulmaz piano çalma deneyimi yaşatan Everyone Piano indir yaparak ücretsiz kullanabilirsiniz. Bilgisayara download ettikten sonra eğer piano çalmakta birazcık ön deneyiminiz varsa bilgisayarda bu deneyimin daha da üzerine koyabilirsiniz.

Everyone Piano Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Shazam pc Shazam pc
    TürkçeÜcretsiz8.00 MB
  • Gismart Guitar Gismart Guitar
    TürkçeÜcretsiz178.7 MB