Eşli Batak

Eşli Batak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.0.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir Android indir

Açmalı Batak İhale Eşli Batak Oyunu Online ve İnternetsiz Oynayın

Eşli Açmalı Batak Oyunu indir, kağıt oyunu severler için eşli iki veya 4 kişilik masalarda oynanan internetsiz bedava eşli batak oyunudur. İhaleli batak oyunu benzeri fakat karşınızdaki oyuncu sizinle ortak olmasıdır.

Açmalı Eşli Batak Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunda siz veya ortağınız eli almakta başarılı olduğunda, eli alan kişi ortağının elinde bulunan kartlarıda kontrol edebilmektedir. Eşli açmalı Batak oyunu oynarken eğer karşı masada oturan ortağınız oyunu kazanırsa sizi elinizde kalan kartları bilgisayar yapay zekası yönetecektir.

Bedava internetsiz ihale Eşli Batak Oyunu en eğlenceli yanı ise eli siz kazandığınızda ortağınızın elindeki kartları yönetebilmeniz. Siz oyunu kazandığınızda ortağınız mecburen eli açmak zorunda kalıyor ve diğer 2 rakip oyuncusu ortağınızın elini görebiliyor. Eşli ve açmalı batak oyunu ücretsiz, internetsiz android, Windows ve iOS platformlar için sürümü bulunmaktadır.

Android ve iOS için batak ihale eşli batak oyununu ücretsiz indirip tek kişilik, online (çevirimiçi) ve internetsiz (Wifi, mobil veri) kapalı bir şekilde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Mobil sürümünde telefona karşı batak, online batak, kameralı batak, eşli ve ihale batak, cikcik ve koz maça oyunlarınıda oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz
  • İnternetsiz Pişti Pc İnternetsiz Pişti Pc
    TürkçeÜcretsiz0.36 MB