DVR Player Video Oynatıcı

DVR Player Video Oynatıcı

Versiyon/Sürüm10.50
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.58 MB
Üretici inmatrix
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (18.58 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

DVR Player Kamera Oynatıcı ve Görüntüleme Programı

DVR Player bir mekanın güvenliğini sağlamak amacıyla kurulan kameraların görüntülerini izleyebilmenizi sağlayan video oynatıcı programdır. Güvenlik kamera video görüntülerini sağlıklı şekilde kullanabilmenizi sağlayan digital video recorder . DVR formatındaki video dosyalarını görüntüler.

Video İzleme Programı

Kamera Görüntüsü Seyretme Programı DVR Player ile görüntüleri video olarak seyredebilir ve içerisinden resim formatıyla fotoğraf karelerini kayıt edebilirsiniz. DVR Player video oynatıcısı ile bmp, jpg ve jpeg resim formatı kayıtları yaparak gelişmiş profesyonel video oynatıcıyı Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Videoları Yakınlaştırma Özelliği

DVR Player içerisinde bulunan görüntüleri yakınlaştırma aktivitesi gösteren Zoom Player sayesinde videoları yakınlaştırıp daha net görme rahatlığına erişmenizi sağlar. Program Türkçe dil desteği ile hizmet veriyor olup tüm kullanıcıların kolay şekilde kullanabilmesi için özel tasarlanan kolay kullanım ara yüz teması içermektedir.

Desteklediği Video Oynatıcı Formatı

Sağladığı çeşitli popüler kullanılan video formatlarıyla Video Oynatıcı Programı DVR Player oynatıcısı ne kadar detaylı çalışma ortamı sağladığını göstermeyi başarıyor.

Flash (SWF), Motion JPEG (MJPEG), Real Media (RM/RMVB), MPEG (MPG), MPEG2, MPEG4 (SP/ASP), MPEG4 ISO (MP4, Media Center DVR (DVR-MS), FLIC (FLI/FLC), Digital Video (DV), VP3, VP6, VP7 ve diğer video formatlarıyla uyum içerisinde çalışır.

Ses Dosya Formatları

Advanced Audio Coding (AAC), Cell Phone (AMR), SHOUTcast (Streaming) Dolby Digital (AC3), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MP3, MP4, True Audio (TTA), WavPack (WV), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN) ve diğer çeşitli ses formatlarıyla çalışır.

Resim Format Desteği

RLA, SGI, BW, EPS, PCX, PDD, PPM, PGM, PBM, PNG, JPEG, JPG, BMP, TIFF, PSD, BMP gibi en çok kullanılan resim formatlarını DVR Player programı destekler.

Programın Ekran Görüntüsü

1836 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ALLPlayer ALLPlayer
  İnglizceÜcretsiz31.80 MB
 • Windows Media Player 11 indir Windows Media Player 11 indir
  TürkçeÜcretsiz24.6 MB
 • K-Lite Codec Pack Standard K-Lite Codec Pack Standard
  İngilizceÜcretsiz12.77 MB
 • Kripto Video Protector & Media Player Kripto Video Protector & Media Player
  TürkçeÜcretsiz23.85 MB
 • DVR Player Video Oynatıcı HAKKINDA YORUM YAZIN