Dropbox

Dropbox

Versiyon/Sürüm9.4.49
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu71.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (71.3 MB) iOS indir Android indir

Dropbox Dosya Paylaşımı ve Senkronizasyon Programı

Dropbox indir, Bilgisayarlar arasında dosya klasör eşitleme, yedekleme, paylaşma ve senkronizasyon ayarlarını ücretsiz Türkçe Dropbox programı ile hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 2GB’lık veri depolama alanı sayesinde dosyalarınızı atabilir istediğiniz zamanda tekrar bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dropbox Türkçe indir program bilgisayarlar arası Senkronizasyon işlemi yapmak için kullanılmaktadır.

Dropbox

Yazılım bilgisayarınıza kurduktan sonra programı çift tıklayarak açın ve istediğiniz klasörleri uygulamanın içerisine sürükleyerek atabilirsiniz. Dosyalarınızı internet üzerinde güvenli bir şekilde gizlemeyi sağlar. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışan uygulamada istediğiniz bilgisayarı şeçerek ortak klasör oluşturabilirsiniz. Eğer birden fazla bilgisayar kullanıyorsanız Dropbox (Türkçe) son sürüm sayesinde dosyalarınızı her bilgisayardan rahatlıkla indirebilirsiniz.Arkadaşlarınız ile çok hızlı bir şekilde dosya paylaşımına da izin veren yazılım hızlılıkta ön plandadır.

Dropbox Türkçe Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınıza kurduktan sonra uygulamanın anasayfasına giderek kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Üyelik aldıktan sonra yazılımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca ister yazılım bilgisayarınıza yükleyin isterseniz de programın sitesinden de dosyalarınızı kolaylıkla görüntüleyin.

Dropbox Dosya Paylaşım Programı Özellikleri

Hızlı Paylaşım: Sağladığı yüksek hız sayesinde klasörlerinizi çabucak yükleyip paylaşabilir. Bilgisayarınıza hızlı bir şekilde tekrar indirebilir.
Paylaşım: Her türlü dosyanızı belirlediğiniz kişilere kolaylıkla paylaşır.
Dosya Yedekleme: İstediğiniz dosyayı belirledikten sonra jet hızıyla önemli dosyalarınızı yedekler.
Güvenlik Sistemi: Klasörlerinizi aldığı güvenlik önlemleri sayesinde en iyi  seviyede güvenliği sağlar.

Kurulum Videosu

Dropbox Türkçe programı en güvenli dosya paylaşım ve yedekleme programını bilgisayarınıza sağlıklı şekilde kurulumunu tamamlayabilmeniz için video çekiminde izlenen adımları yaparak sorunsuz yükleme aşamasını gerçekleştirebilirsiniz. İndirmeden itibaren tüm kurulum aşaması anlatılmış olup bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmıştır. Tüm kullanıcıların güzel günlerde kullanmasını diliyorum.

Dropbox Programı Ekran Görüntüsü

Dropbox Dropbox1 Dropbox2

    Benzer Programlar

  • FlashFXP FlashFXP
    Türkçe-İnglizceÜcretsiz7.69 MB
  • CC File Transfer CC File Transfer
    İngilizceÜcretsiz841 KB