DriverMax Driver

DriverMax Driver

Versiyon/Sürüm8.28
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu5.47 MB
ÜreticiInnovative Solutions
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.47 MB)

Driver Yedekleme ve Sürücü Bulucu Programı

DriverMax indir, Driver (sürücü) yedekleme programı Windows driver sürücülerin kolaylıkla kurmanıza, yedeklemenize ve güncel sürümlerini takip etmenizi kolaylaştıran ücretsiz Türkçe driver yedekleme programıdır. Artık tek tek arama yaparak driver sürücüsü aramanıza gerek kalmayıp sistemle uyumlu driver’ları bulup yükle yapmanıza ve yedeklemenizi sağlayan araçtır.

Sürücülerinizi Kolaylıkla Yedekleyin

DriverMax Driver (Sürücü) Yedekleme Programı Türkçe dil desteği ile internet üzerinde bulunan driver yedekleme programları arasında en çok indirilen yazılım olma özelliğine sahiptir. Windows uyumlu sürücüleri internetten kolaylıkla bulup yüklü olan driver programlarını yedekleyebilirsiniz. Yüklü bulunan tüm sürücülerin detaylı özelliklerini raporlayarak sürüm bilgisini ve diğer detaylarıyla görüntüleyip raporlamaktadır. Sürücü analizini en iyi şekilde yapabilen (driver bulucu) ve yedekleyici programı sizlerde indirip bedava hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sistemle Uyumlu Doğru Driver Sürücülerini İndirin

Bilgisayar sisteminin hızlı performansda çalışabilmesi için doğru driver programlarını yüklemeniz gerekmektedir. Bu yüzden genellikle yanlış yüklenen driver sürücüleri bilgisayarın yavaş çalışmasına sebep olmaktadır. DriverMax Windows uyumlu Türkçe driver versiyonları internetten sistem ile uyumlu sürücüleri bularak arayıp bulamama zorluğunu ortadan kaldırmaktadır. Bazı zamanlarda program eski sürücüler ile yeni sürücüler arasında ayrım yapamayıp çakışma durumu söz konusu olabiliyor.

Yedekleme yapabilme özelliği sayesinde sistem üzerinde bulunan sürücülerin yedeğini DriverMax sayesinde zip dosyası içerisinde yedekleyebilirsiniz. Programın içerisinde yer alan “export wizard” aracı ile sizin belirlediğiniz driver dosyalarının kopyalarını hazırlayıp otomatik zip paketinde yedekleme yapabilmektedir. Sürücü Güncelleme driver bulma programları arasında  çokta kullanılan slimdrivers programını da deneyebilirsiniz.

DriverMax Driver Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • DriverMax Driver HAKKINDA YORUM YAZIN