DriverEasy

DriverEasy

Versiyon/Sürüm4.9.13.1650
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiDriverEasy
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

DriverEasy Driver Sürücü Bulma Güncelleme Yapma Programı

DriverEasy programı ile bilgisayarın daha iyi performansda çalışma aktivitesi gösterebilmesi için eksik driver sürücülerini bulup yüklemenizi veya eski sürücüleri yeni sürümleriyle güncelleme yapmanızı sağlayan ücretsiz Windows uyumlu Türkçe programdır. Sürücü güncelleme programı birçok bilgisayar kullanıcısı driver bulmakta zorlanıyor ancak DriverEasy programı sayesinde güncelleme ve yeni sürüm yükleme işlemini hızlandırabilirsiniz.

Sürücü Bulma yazılımı sağlığı kolay görsel ara yüz kullanım teması sayesinde kullanıcı dostu olup bilgisayarınızda olması gereken ve yüklü olan tüm donanımlarla ilgili kısa net bilgiler vererek bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Programın nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vererek daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayalım.

DriverEasy Nedir Nasıl Kullanılır?

Öncellikle kullanabilmeniz için indirson.com ekibinin paylaştığını yazılımı DriverEasy indir yaparak bilgisayarınıza indirip yüklemek olacaktır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra otomatik sürücü tarama işlemini başlatarak eksik olan donanımı bulmanızı sağlayın. Eksik yada çok eski tarihte güncellenmiş driver programlarını bulduğunuz indirme işlemini başlattığınız vakit deneme sürümü olduğundan dolayı en yüksek (maksimum) 30KB/s hızıyla indirme sağladığını belirtelim. Tam sürümünden faydalanmak için DriverEasy lisence key (serial) kodunu satın almanız gerekmektedir.

Eğer güncellemeden memnun kalmadıysanız hemen yazılımın içerisinde yer alan “Araçlar” butonu adı altında donanım bilgilerinizi görüntüleyip bilgi edinebilir. Sistem geri yüklemesini yedeklediği için eski haline geri döndürme şansınada sahip olabilirsiniz. En popüler kullanıma sahip olan DriverEasy sürücü (driver) güncelleme ile çok zaman harcamak istemeyen kullanıcılar için ideal bir programdır.

Programın Ekran Görüntüsü

371 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ses Kalitesi Arttırma Ses Kalitesi Arttırma
  enDeneme Sürümü55.70 MB
 • Driver Checker Driver Checker
  İngilizceÜcretsiz5.49 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • DriverEasy HAKKINDA YORUM YAZIN