DirectX 12

DirectX 12

Versiyon/Sürüm11.1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu285.84 KB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (285.84 KB)

Windows Microsoft DirectX 12 Sürücü Window Yardımıcı Oyun Eklentisi

DirectX 12 indir, versiyonlarından birini indir yapıp bütün Windows 10 işletim sistemlerinde ihtiyaç duyulan DirectX 12 2020 yeni nesil video tarzı görüntülerin oynatılabilmesi için donanımsal özelliklerinden faydanılan bir Türk yazılımıdır. Apı ile sizin donanımsal özelliklerinizin performansını  hızlandıran, yüksek bir hızda çalışmasınıa sağlayan DirectX 11 görüntü kalitesini en yüksek seviyede gösteren bir yardımcı yazılım olarak sizlere koalylıklar rahatlıklar sunmaktadır.

Birçok bilgisayarda hazır olarak kullanılan DirectX sürümünüzü biran önce  DirectX 12 versiyonunuzla geliştirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyun oynarken video izlerken  donmadan yüksek görüntü kalitesinde bir hızla   kullanma olanağı sağlayan müthiç bir yazılımdır.

DirectX bilgisayarınızın HD grafik görüntüleme esnasında ve daha çok oyun severlerin mutlaka bilgisayarlarında kurulu olması gereken programlar arasında yer almaktadır. Çünkü bu program olmazsa eğer bazı görüntüleri oynatma esnasında yavaş hareket etmesi donması gibi bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya gelmemeniz için hemen ücretsiz indirin.

DirectX 11 indir

DirectX 9 indir

DirectX Programı Kurulum Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Parsec Parsec
  İngilizceÜcretsiz57.1 MB
 • DirectX 9.0 DirectX 9.0
  İngilizceÜcretsiz95.6 MB
 • DirectX 12 HAKKINDA YORUM YAZIN  DirectX 12 Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. eben dedi ki:

   çok teşekkür ederim DirectX 12 indirdim oyun sorunları ortadan kalktı