DirectX

DirectX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm11.1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu285.84 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (285.84 KB)

Windows Microsoft DirectX 12 Sürücüleri

DirectX 12 indir, versiyonlarından birini indir yapıp bütün Windows 10 işletim sistemlerinde ihtiyaç duyulan yeni nesil video tarzı görüntülerin oynatılabilmesi için donanımsal özelliklerinden faydanılan bir Türk yazılımıdır. Apı ile sizin donanımsal özelliklerinizin performansını  hızlandıran, yüksek bir hızda çalışmasınıa sağlayan DirectX 11 görüntü kalitesini en yüksek seviyede gösteren bir yardımcı yazılım olarak sizlere koalylıklar rahatlıklar sunmaktadır.

Directx 11 download

Birçok bilgisayarda hazır olarak kullanılan DirectX sürümünüzü biran önce  DirectX 11 versiyonunuzla geliştirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyun oynarken video izlerken  donmadan yüksek görüntü kalitesinde bir hızla   kullanma olanağı sağlayan müthiç bir yazılımdır.

DirectX bilgisayarınızın HD grafik görüntüleme esnasında ve daha çok oyun severlerin mutlaka bilgisayarlarında kurulu olması gereken programlar arasında yer almaktadır. Çünkü bu program olmazsa eğer bazı görüntüleri oynatma esnasında yavaş hareket etmesi donması gibi bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya gelmemeniz için hemen ücretsiz indirin.

DirectX 11 indir

DirectX 9 indir

DirectX Programı Kurulum Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Parsec Parsec
    İngilizceÜcretsiz57.1 MB
  • DirectX 9.0 DirectX 9.0
    İngilizceÜcretsiz95.6 MB