Device Doctor

Device Doctor

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.85 MB
ÜreticiDevice Doctor
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Windows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.85 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Otomatik Driver Program Güncelleme Uygulaması

Device doctor bilgisayar sisteminizde yüklü güncel olmayan programları denetleyerek programları yeni sürümünü bulup otomatik güncelleme işlemini gerçekleştiriyor. Programları güncelleyerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmasını sağlıyor.

Device Doctor

Device Doctor

Yazılım sistemde küçük bir yer kaplıyor lakin çok büyük hizmet sağlıyor. Device Doctor ücretsiz son sürüm paketi ile kullanıcıyla buluşuyor. Device Doctor ile artık yazılım sayesinde bir çok programa son sürümüyle sahip olabileceğiz. Her bilgisayarda bulunması gereken yazılımlarda birisi olduğunu şiddetle belirtiyoruz.

Device Doctor ile Programlar Nasıl Güncellenir?

Öncellikle yazılımı kurduktan sonra gelen ana ekrandan “Begin Scan” botununa tek tıklıyoruz.  Bu tıklama sistemde bulunan güncel olmayan programları buluyor. Zaten gerisini yazılım pratik bir şekilde hallediyor güncel olmayan programların tespitini yaptıktan sonra otomatik güncellemeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede gereksiz zaman kayıplarından ve yazılımları son sürümünü arayıp bulana kadar bir çok zahmete girmemizi önlüyor.

Yazılım söylediğimiz gibi kolay kullanım arayüzü ile her seviyeden kullanıcıya hitap edebiliyor. Ücretsiz sınırsız kullanım paketi ile kullanıcı memnuniyetini sağlıyor. indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler.

Bilgisayar sisteminizde yer alan tüm programların güncellenmesi gerektiği vakit son sürümlerini internet bağlantınız sayesinde bulup yüklü olan tüm yazılımların güncel sürümlerini kullanmanızı sağlıyor. Bu sayede hem bilgisayarınızın performansında düşüklük meydana gelmiyor hemde tüm yazılımların yeni çıkan özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını inceleyerek  Device Doctor yazılımın içeriğinde ne gibi işlevler sağladığını ve ana ekran görüntülerini inceleyip ön bilgi edinebilirsiniz. Windows bilgisayarınızın daha iyi performans sergilemesi için mutlaka yüklü bulunması gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

Device Doctor Programı Ekran Görüntüsü

276 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Driver Checker Driver Checker
  İngilizceÜcretsiz5.49 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • IObit Driver Booster indir IObit Driver Booster indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Device Doctor HAKKINDA YORUM YAZIN