Delta Force Xtreme 2

Delta Force Xtreme 2

Versiyon/SürümXtreme 2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu497 MB
ÜreticiNovalogic
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (497 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Delta Force Xtreme 2 FPS Türü Aksiyon ve Savaş Oyunu

Delta Force Xtreme 2 indir, İlk olarak 1999 yılında çıkan Delta Force serinin devamı olan Windows bilgisayar aksiyon ve savaş oyunudur. Özel birliği temel alarak hazırlanmış Delta Force Xtreme 2, FPS türü oyunları arasında dönemin en iyi savaş oyunudur.

Delta Force Xtreme 2 Oyunu Oynanışı

Delta ekibine ait olan bir askeri kontrol ederek Amerika için tehlike oluşturabilecek teröristleri imha etmek için savaş alanlarına gidiyoruz. Delta Force Xtreme 2 oyununda kahramanımız silah tüccarlarını, insan kaçakçılarını, uyuşturucu kaçakçılarını ve diğer teröristleri yakalamakla yükümlüdür. Bu tür suçluları yakalamak için özellikle Amerika için tehtit unsuru içeren farklı ülkelere giderek tehlikeli görevlerde yer alıyoruz.

Delta Force Xtreme 2 aksiyon ve savaş oyununda birliğimizle birlikte görev alanına gidiyoruz. Seçilen özel tim ile savaş alanına gitmeden önce bize ufak bir bildiri geliyor ve silahlarımızı seçerek harita üzerinde gösterilen görev yerine doğru hareket ediyoruz. Oyunda 20’den fazla imha edici ve farklı özelliklere sahip güçlü silahlar yer almaktadır. Xtreme 2 oyununda iki farklı Campaign bölgesi ve toplamda 10 bölüm yer alıyor. Bölümleri ister tek başınıza istersenizde FPS online oynama seçeneklerinden faydalanarak 4 kişiye kadar çevirimiçi oynanabiliyor.

Oyunun her ne kadar grafik kalitesi ve yapay zekası oldukça kötü olmuş olsada Delta force 2 savaş oyununu milyonlarca kişi 4 kişilik ekipler halinde oynanmaktadır.

372 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Desert Operations Desert Operations
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Desolation Desolation
  İngilizceÜcretsiz
 • Combat Arms Reloaded Combat Arms Reloaded
  İngilizceÜcretsiz5.3M
 • Tanki X Tanki X
  İngilizceÜcretsiz86.60M
 • Delta Force Xtreme 2 HAKKINDA YORUM YAZIN