CyberGhost VPN Apk indir

CyberGhost VPN Apk indir

Versiyon/Sürüm6.0.5.2405
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36.3 MB
ÜreticiCyberGhost SRL
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (36.3 MB) iOS indir Android indir APK indir

CyberGhost VPN Anonim ve Güvenli Gezinti için VPN Programı

CyberGhost VPN apk indir, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internette güvenli gezinti engelli yasaklı sitelere mobil girişi CyberGhost VPN apk uygulaması sayesinde kolaylıkla yapabileceksiniz. Ayrıca iOS ve Windows uyumlu VPN programıdır. Giriş izni kısıtlanan yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi VPN programıdır.

CyberGhost VPN Ne İşe Yarar

SSL şifereleme yeteneğine sahip olan ve OpenVPN protokolü sistemiyle çalışan anonim ve güvenli gezinti yapma programıdır. Özel sunucular ile hizmet vererek tüm dosya transferlerini, kişisel bilgileri ve konumunuzu gizler. Böylelikli CyberGhost VPN sayesinde internet siteleri üzerinde güvenli ve anonim internet gezintisi yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN apk uygulaması kullanabilmek için kendinize ait kullanıcı hesabı oluşturun. Ücretsiz olarak kişisel hesabınızı oluşturduktan sonra yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri oldukça basit ve kolay adımlarla gerçekleşmektedir.

CyberGhost VPN Apk Nasıl Kullanılır

Oldukça basit, sadece ve modern bir kullanım ara yüz ekranına sahiptir. Giriş yapmak için kullanıcı bilgilerinizi girin. Giriş yapmak istediğiniz ülkeyi ve IP adresini seçtikten sonra “Connect to VPN” butonuna tıklayarak otomatik ağ bağlantısı ayarlarını yapılandırır ve ücretsiz VPN programı üzerinden sunucularını kullanarak güvenli bağlantı kurar. Artık internet kısıtlamaları aşarak engelli olan sitelere giriş yapabilirsiniz.

CyberGhost VPN sunucuları ile bağlantı kurduktan sonra, programın ana ekranı üzerinde bulunan IP adresinizi ve bulunduğunu konumu görüntüleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yasaklı engelli sitelere mobil cihazınız ile kolaylıkla güvenli bir şekilde girmenize imkan sağlayan mobil vpn uygulamasıdır. İnternette özgürce ve güvenli bir şekilde gezinmek için Windows platformlarda kullanabilirsiniz.

İnterneti güvenli kullanabilmek için IP adresinizin gözükmesini engeller, internet tarayıcısı geçmişini ve tüm çerezleri siler. Tüm parola doğrulamalarını siler ve yönlendirilmiş gmail trafiğini izler. Kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek için mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Engelli ve yasaklı sitelere giriş yapabilmek için etkili çözüm sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • VPN Over DNS Tunnel SlowDNS VPN Over DNS Tunnel SlowDNS
    İngilizceÜcretsiz11M
  • UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy
    İngilizceÜcretsiz14M
  • CyberGhost VPN Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN