CuteDJ

CuteDJ

Versiyon/Sürüm4.3.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.47 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9.47 MB)

CuteDJ Remix Yapma ve Şarkılara Efekt Verme Aracı

CuteDJ indir, bilgisayarınızda ücretsiz şarkı remixleri, DJ’lik ve mix yapma programıdır. Windows bilgisayarlarda şarkılara remix yapma işleriyle uğraşanların tercih edebilecekleri Türkçe remix yapma programı olmasıyla dikkat çekiyor.

CuteDJ Türkçe Kullanımı

Piyasada benzer birçok remix yapma programı var lakin CuteDJ programının ücretsiz olması kullanımını artırıyor. DJ’lik ve remix yapma işine yeni başlayanlar için kolay kullanışlı arayüz ekranıyla çok rahat şarkılara remixler yapabileceksiniz. Şarkılara eklediğiniz efektleri ve gerekli düzenlemeleride beat’e uygun biçimde otomatik senkronize ediyor ve böylelikle manuel işlem yapmanıza gerek kalmıyor.

CuteDJ programında bulunan VST eklentileri ile uyumlu çalışabilme yeteneği sayesinde çok çeşitli ses efektlerini kolayca tanıyabiliyor. Türkçe dil desteğinin bulunması ve birçok ses dosyası formatlarıyla uyumlu çalışmaktadır.

CuteDJ Desteklediği Ses Formatları

ACC (non-DRM), FLAC, AIFF, AU, WAV, AIFF, WMA, OGG, MP3 ve M4A ses formatlarını destekler.

MIDI kontrol müzik cihazlarını tanıyarak sadece bilgisayar ekranında değil remix yapma programı MIDI cihazlarındanda şarkılara ritm girişleri yapma olanağı tanımaktadır. Şarkılar üzerinden emülasyon ayarları, ekolayzır, mix kayıtları ve efekt verme çalışmalarını denemek için hemen ücretsiz indirin.

Şarkıların hızı ayarlamak için içerisinde bulunan beat sayacını kullanarak şarkı temposunu ayarlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Shazam pc Shazam pc
    TürkçeÜcretsiz8.00 MB
  • Gismart Guitar Gismart Guitar
    TürkçeÜcretsiz178.7 MB