Corel Paint Shop Pro Photo

Corel Paint Shop Pro Photo

Versiyon/SürümCorel Paint Shop Pro Photo X6
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu138.2 MB
ÜreticiCorel
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (138.2 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Popüler Profesyonel Resim Düzenleme Programı

Resim editörü gelişmiş profesyonel fotoğraf düzenleme ve kaliteli fark yaratan resimler tasarlamanıza Corel Paint olanak sağlar. Windows paketleriyle uyumlu uygulama her türlü resim ve fotoğraflarınızı tasarlamanıza imkan sağlıyor.

Corel PaintShop Pro X6

Corel Paint Shop Pro Photo

Corel Paint Shop Pro Photo Özellikleri

Gelişmiş resim düzenleme araçları sayesinde resimlerinize yepyeni efektler ekleyebileceksiniz. *Yazılım resimlere efekt eklemenin yanı sıra resimlerde bulunan yüzleride tanıma olanağına sahip.*Yeni sürümüyle gelen sosyal ağ entegrasyonu ile  sosyal paylaşım sitelerinde de çalışmalar yapıp paylaşmanızı sağlıyor.

Corel Paint profesyonel fotoğraf düzenleme programı kullanımını anlatan kitapçığı sayesinde yapacağınız işlemlerde ipuçları vererek işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Çalışmalarınızın yarıda kalmasını önleyerek profesyonel tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Corel Paint Shop Pro Photo ile sosyal ağlarda paylaşımlar yaparak fark yaratabilirsiniz. Facebook,Flickr ve Google gibi büyük sosyal medya ile uyumlu çalışıyor. Corel Paint Shop Pro Photo son sürümü hızlı pratik bir şekilde resimlerinize HDR efektler verip en güzel resimlere sahip olmanızı sağlıcaktır. Değerli kullanıcılarımız yazılımın deneme sürümünü ilk bir aylık zaman dilimi içerisinde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan resimleri en iyi görünüme sahip olacak şekilde tasarım ayarlarını yapabilirsiniz. Tüm kullanıcıların basit kullanım teknikleriyle kullanabileceği teknikleri ve kolay kullanım ara yüz ekranı sayesinde kolay düzenleme ayarlama aktivitesi sunmaktadır. Aşağıda bulunan programın ekran resimlerini inceleyerek program hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz

Corel Paint Shop Pro Photo X6 Programı Ekran Görüntüsü

246 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Corel Paint Shop Pro Photo HAKKINDA YORUM YAZIN