Chicken Invaders 2

Chicken Invaders 2

Versiyon/Sürüm1.30
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.12 MB
ÜreticiInterAction Studios
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.12 MB)

Eğlenceli Tavuk istila Oyunu

Tavukların dünyasını en iyi şekilde yansıtmayı amaçlayan oyun her yaştaki oyun severe hitap edebiliyor. Chicken Invaders 2 oyunu indir tavukların dünyayı istila ettiği senaryosuyla piyasaya sürülmüştür. Tavuk vurma macera oyununda diyebileceğimiz oyunda farklı bir süreven ve farklı bir oyun kurgusu ile oyunun içindeymiş gibi  olacaksınız.

Chicken Invaders

Bunaltı içinde ki kullanıcıların farklı oyunlar aradığında bu oyun tam sizlere göre olduğunu belirtelim. Keyifli macera yaşacağınız oyunda oyunun serüvenine kapılıp dünya dertlerini unutarak kafanızı en iyi şekilde dağıtabileceksiniz.

Chicken Invaders Oyunu Amacı

Space Invaders oyunundan esinlenerek senaryolanan Chicken Invaders oyunu kısa zamanda ismini duyurmayı başarmıştır. Chicken Invaders oyunu basit ve keyifli oyunun amacından bahsedelim görevlerimizi neler bir bakalım.

Uzayda oynadığımız oyunda uzay gemi aracımızda bulunan tavuk ve tavuklarını yumurtalarını imha etmemiz gerekiyor. Eğer imhayı kısa süre içinde yapmaz iseniz küçücük tavuklar kocaman hale gelip bizleri yeni duruma düşürebiliyorlar. Yenik düşmemek için tavuk filosunu ve yumurtalardan civcivler çıkmadan temizleyin hepsini.

Nasıl Oynanır?

Klavyenin sağ ve sol tuş yön tuşları ile kolay bir oyun oynama seçeneği ile hazırlanmış. Saldırıya hızlı bir şekilde geçebilmek için “Space” (boşluk) tuşuna basıyoruz. Klavyede sağda ki CTRL tuşu ile de füze silahlarımız devreye girip fırlatıyoruz. Oyundan tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Oyunun Kurulum inceleme Videosu

Oyunun kurulum sırasında nasıl yüklemeniz gerektiğini anlatan video çekimini izleyerek atacağınız adımları sağlıklı bir şekilde izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurulumda tüm adımlar programın indirme aşamasında itibaren çekilmiş olup içeriğinde küçük incelemeler yapılarak video çekimi yapılmıştır. Küçük oyun severlerin keyifle oynayacağı oyunda eğlenceli zamanlar dileriz.

Chicken Invaders Programı Kurulum Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz
  • Chicken Invaders 2 HAKKINDA YORUM YAZIN