Cheat Engine

Cheat Engine

Versiyon/Sürüm6.5.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu10.35 MB
ÜreticiDark Byte
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.35 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Oyun Hile Programı

Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlar için hazırlanmış olan Oyun hile programı  bütün oyunların ayarlarına  müdahale edebilen bir  hile ve oyun ayar düzenleyici bir programdır. Cheat Engine hile programı ile oyunlar içinde çoğu ayarrları kendinize göre değiştirme imkanınız bulunmaktadır.

Cheat Engine indir

Cheat Engine

Bu  farklı program ile oyunlar içerisinde zorladığınız oyunlarda veya kolay gelen oyunların içerisinde  hakkınız olan can sayısını azaltabilir veya fazlalaştrabiliyorsunuz.

Bedava Oyun Hile Programında Oyun içerisindeki  zorluk  ayarlarını değiştirerek sevdiğiniz oyunu oynarken daha iyi bir şekilde oyun üzerinde optimize  ayarlarını yapabiliyorsunuz.

Cheat Engine programı oyun içierisinde çalışırken popüler taracı üzeinden istediğiniz hileleri de gerçekleştirme durumunuz var, oyun içerisinde gördüğünüz hataları düzeltme  sansınızda bulunmaktadır.

Programın özellikleri arasında hangi oyuna girerseniz girin o oyunun özelliklerine göre oyun içierisinde  (memory scanner)özelliği ile hangi ayarları değiştirebileceğinizi söylerken, (debugger) özelliği ilede hataları düzenleyebiliyorsunuz.

Not: Programı kurarken sadece dikkat etmeniz gereken  kısım üçüncü parti yazılım teklifine dikkat etmeniz gerekmektedir.

En çok oyun severlerin tercih ettiği yazılım sayesinde oyunların içerisinde birçok yeni hileler yaparak geçemediğiniz bölümleri kolaylıkla geçebilmenizi sağlamaktadır. Tüm oyun severlerin bilgisayarlarında yüklü olmasını tavsiye ettiğimiz programlar arasında yer almaktadır. Oyunda hile yapma programının ekran görüntülerini inceleyerek program hakkında ön bilgi edinip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cheat Engine Programı Ekran Görüntüsü

346 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Rockstar Games Social Club Rockstar Games Social Club
  İngilizceÜcretsiz53 MB
 • sXe Injected sXe Injected
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Open IV Package Installer Open IV Package Installer
  İngilizceÜcretsiz3.9 MB
 • Cheat Engine HAKKINDA YORUM YAZIN