Çarpım Tablosu

Çarpım Tablosu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.17 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.17 MB)

Çarpım Tablosu Eğlenceli Çarpım Tablosu Öğretici

Çarpım Tablosu indir, çocuklarımızın ve çarpım tablosu bilmeyenlerin çarpım tablosunu öğrenmek için yardımcı araçtır. Özellikle çocukların çarpım tablosunu öğrenmek için çok seveceği yöntemlerle hazırlanmıştır.

Oyun oynarken eğlenceli Çarpım tablosu ezberleme oyunu öğrenmek için hazırlanan küçük boyutlu yazılımdır. Çarpım Tablosu öğretici programı 3 seviyeden oluşmaktadır. Birinci seviyede 0 ve 5 arasındaki rakamlar ile çarpım tablosu öğretilmektedir. 2 ve 3. seviyede 0-10 arasındaki rakamlar ile çarpım işlemlerini doğru sonuçları istenmektedir.

Kısaca Çarpım Tablosu oyununda 1. seviyede 30, 2. seviyede 60 ve 3. seviyede tam tamına 100 soru soruluyor. Basitten zora doğru giden Çarpım Tablosu soruları ile çarpım tablosunu doğru öğrenmek iyice pekiştirilmektedir. Oyun üzerinde çarpım tablosunun öğretilmesiyle çocuklar sıkılmadan matematikte çok zorlandığımız işlemleri yaparken pratiklik kazandıracağından emin olabilirsiniz. Bu sayede sınavlarda veya günlük hayatımızda çarpım tablosuyla işlem yapmak artık çocuklar için çok basit bir hale gelecektir.

    Benzer Programlar

  • Dyned Dyned
    TürkçeÜcretsiz5.75 MB
  • Cep Sözlük Cep Sözlük
    TürkçeÜcretsiz87.0 MB