Çarpım Tablosu

Çarpım Tablosu

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.17 MB
ÜreticiEdusoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.17 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Çarpım Tablosu Eğlenceli Çarpım Tablosu Öğretici

Çarpım Tablosu, çocuklarımızın ve çarpım tablosu bilmeyenlerin çarpım tablosunu öğrenmek için yardımcı araçtır. Özellikle çocukların çarpım tablosunu öğrenmek için çok seveceği yöntemlerle hazırlanmıştır.

Oyun oynarken eğlenceli Çarpım Tablosu ezberleme oyunu öğrenmek için hazırlanan küçük boyutlu yazılımdır. Çarpım Tablosu öğretici programı 3 seviyeden oluşmaktadır. Birinci seviyede 0 ve 5 arasındaki rakamlar ile çarpım tablosu öğretilmektedir. 2 ve 3. seviyede 0-10 arasındaki rakamlar ile çarpım işlemlerini doğru sonuçları istenmektedir.

Kısaca Çarpım Tablosu oyununda 1. seviyede 30, 2. seviyede 60 ve 3. seviyede tam tamına 100 soru soruluyor. Basitten zora doğru giden Çarpım Tablosu soruları ile çarpım tablosunu doğru öğrenmek iyice pekiştirilmektedir. Oyun üzerinde çarpım tablosunun öğretilmesiyle çocuklar sıkılmadan matematikte çok zorlandığımız işlemleri yaparken pratiklik kazandıracağından emin olabilirsiniz. Bu sayede sınavlarda veya günlük hayatımızda çarpım tablosuyla işlem yapmak artık çocuklar için çok basit bir hale gelecektir.

171 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cep Sözlük Cep Sözlük
  TürkçeÜcretsiz87.0 MB
 • Tureng Sözlük Tureng Sözlük
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.23 KB
 • Google Translate Desktop Google Translate Desktop
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz334 KB
 • Turing Çeviri Turing Çeviri
  TürkçeÜcretsiz2.2 MB
 • Çarpım Tablosu HAKKINDA YORUM YAZIN