Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.109.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu44 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44 MB) Android indir

Candy Crush Soda Saga Android için Şeker Patlatma Bulmaca Oyunu

Candy Crush Soda Saga indir, soda sesleri eşliğinde Android ve iPhone iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz şeker patlatma oyunudur. Her bölümde şeker bulmacalarını çözerek ilerleyerek farklı bölüme geçebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz.

King tarafından mobil ve Windows platformlar için geliştirilen Candy Crush Saga serisini yeni oyunudur. Oyun grafikleri ve sesi tamamıyla sodaya bağlı olarak geliştirilmiştir. Şekerler sodaya benziyor ve patlattığınızda soda asitine benzer sesler çıkıyor. Candy Crush Soda Saga oyununda en dikkat çeken özelliği ise şekerlerin aşağıdan yukarıya doğru ilerliyor olmasıdır.

Her yaştan oyun severin severek oynadığı oyunda yeni bir bölüme geçebilmek için bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Oyunda bölümleri kolaylıkla geçebilmeniz için en önemli faktörlerden birisi strateji belirleyerek şeker patlatma oyununu oynamaktır. Oyun tam 75 bölümden oluşuyor ve sürekli güncellenmesiyle yeni bölümler ekleniyor.

Android cihazlarınıza ücretsiz Apk indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun en çok sevilen yanı ise arkadaşlarınızla online olarak oynayabilmenizdir. Sodaya dönüşmüş onlarca sevimli karakter görebileceğiniz, eşsiz grafik kalitesi ve zorluk seviyeleriyle bağımlılık yapan şeker patlatma oyunudur. Candy Crush Saga oyunun orjinal olan mobil  versiyonunu indirmek için Candy Crush Saga konumuuzu ziyaret edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • BlockStarPlanet BlockStarPlanet
    İngilizceÜcretsiz 97 MB
  • Spinner io Spinner io
    İngilizceÜcretsiz38M