Candy Crush Apk

Candy Crush Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu80.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (80.5 MB) Android indir APK indir

Android Candy Crush Saga Apk Mobil Oyunu

Candy Crush Saga Apk indir, Üçlü eşleştirme şeker bulmaca beceri ücretsiz uygulamasıdır. Candy Crush Android mobil ve diğer cihazlardan bir trilyondan fazla oynanış olasılığı ile tasarlanmış üçlü eşleştirme hedeflenen bir bulmaca oyunudur. En popüler mobil oyunlardan olan Candy Crush Saga Apk bulmaca oyununa macerayı da katarak oyunun heyecanını artırmıştır. Oyundaki şekerlerin yerini değiştirerek eşlettiğinizde patlayan şekerler size puan kazandıracak. Candy Crush Saga Apk farklı birçok platformda oynanabiliyor. Android işletim sistemli mobil cihazınıza oyunu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Candy Crush Saga Apk Özellikleri

Üçlü eşleştirme oyunu içinde hedef puana ulaşmanız gereken bölümler, süre sınırı olan bölümler ile yukardan düşme ve sıralı mod bulunur. Böylece sürekli aynı oynanış biçimiyle karşılaşıp oyundan sıkılmazsınız. Şeker yolu adı verilen ilerleme tablosunda sevimli ve kaliteli grafiklerle keyifle ilerleyebilirsiniz. Oyuna girdiğinizde her gün güçlendirici çarkını çevirebilir ve ödül kazanabilirsiniz. Oyunda arkadaş bağlantısı bulunuyor ve böylece arkadaşlarınızın seviyesini de takip edebiliyorsunuz.

Oyuna 14 günde bir yeni seviyeler eklendiğinden; binlerce seviyeye kadar eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Android Candy Crush Saga Apk kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor ama dilerseniz uygulama içi satın almalarla çeşitli güçlendiriciler satın alabilirsiniz.

Candy Crush Saga Apk Nasıl Oynanır?

Play Store üzerinden uygulamayı indirdikten sonra üyelik gerekmeden oyuna başlayabilirsiniz. Ancak Facebook girişi yaparsanız arkadaş bağlantısı kurabilir ve diğer cihazlarınızda oyunu senkronize edebilirsiniz. Oyun internet bağlantısız oynanabiliyor ama internet bağlantınız olursa senkronize özelliğini kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Sweet Fruit Candy Apk Sweet Fruit Candy Apk
    ingilizceÜcretsiz33.1 MB
  • Roll the Ball Slide Puzzle Roll the Ball Slide Puzzle
    TürkçeÜcretsiz28.0 MB