Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Versiyon/Sürüm1.169
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu93.70 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Candy Crush Saga Apk Mobil Oyunu

Candy Crush Saga Apk indir, Candy Crush üçlü eşleştirme şeker bulmaca beceri ücretsiz uygulamasıdır. Candy Crush Android mobil ve diğer cihazlardan bir trilyondan fazla oynanış olasılığı ile tasarlanmış üçlü eşleştirme hedeflenen bir bulmaca oyunudur. En popüler mobil oyunlardan olan Candy Crush Saga Apk bulmaca oyununa macerayı da katarak oyunun heyecanını artırmıştır. Oyundaki şekerlerin yerini değiştirerek eşlettiğinizde patlayan şekerler size puan kazandıracak. Candy Crush Saga Apk farklı birçok platformda oynanabiliyor. Android işletim sistemli mobil cihazınıza oyunu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Candy Crush Saga Apk Özellikleri

Üçlü eşleştirme oyunu içinde hedef puana ulaşmanız gereken bölümler, süre sınırı olan bölümler ile yukardan düşme ve sıralı mod bulunur. Böylece sürekli aynı oynanış biçimiyle karşılaşıp oyundan sıkılmazsınız. Şeker yolu adı verilen ilerleme tablosunda sevimli ve kaliteli grafiklerle keyifle ilerleyebilirsiniz. Oyuna girdiğinizde her gün güçlendirici çarkını çevirebilir ve ödül kazanabilirsiniz. Oyunda arkadaş bağlantısı bulunuyor ve böylece arkadaşlarınızın seviyesini de takip edebiliyorsunuz.

Oyuna 14 günde bir yeni seviyeler eklendiğinden; binlerce seviyeye kadar eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Android Candy Crush Saga Apk kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor ama dilerseniz uygulama içi satın almalarla çeşitli güçlendiriciler satın alabilirsiniz.

Candy Crush Saga Apk Nasıl Oynanır?

Play Store üzerinden uygulamayı indirdikten sonra üyelik gerekmeden oyuna başlayabilirsiniz. Ancak Facebook girişi yaparsanız arkadaş bağlantısı kurabilir ve diğer cihazlarınızda oyunu senkronize edebilirsiniz. Oyun internet bağlantısız oynanabiliyor ama internet bağlantınız olursa senkronize özelliğini kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Push’em All Push’em All
    TürkçeÜcretsiz42.0 MB
  • House Designer: Fix & Flip House Designer: Fix & Flip
    TürkçeÜcretsiz03.7 MB