Gun Head Run Apk indir

Gun Head Run Apk indir

Versiyon/Sürüm0.2.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.1 MB
ÜreticiMondayOFF
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Gun Head Run Fantastik Bir Oyun

Gun Head Run APK indir, Android eğlenceli fantastik bir oyundur. Gun Head Run APK oyununda engelleri geçerek para ve puanları toplayarak ilerleyerek oynayın.

Gun Head Run APK Android oyunu içerisinde bir platform ve tüfeğinizle önünüze çıkan engelleri aşarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Gun Head Run oyunu gündelik oynanabilen basit bir oynanışa sahip oyundur.

Gun Head Run Oyun Özellikleri

En iyi hiper basit oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen oyunu oynarken oldukça eğlenebileceksiniz. Gun Head Run APK Android oyunu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oyunu platform üzerinde ilerleyen silah yada tüfeğinizle engellere ateş ederek yolunuzu açıyorsunuz. Yol üzerinde bulunan engelleri aşmanız durumunda yeni bir seviyeye geçebilirsiniz.

Gun Head Run oyununda platform üzerinde bulunan engeller üzerinde para ve puan kazanabilirsiniz. Platform üzerinde çeşitli nesneleride toplamanız halinde daha iyi bir tüfeğe, bazukaya, silaha, roketatara ve diğerlerine sahip olabilirsiniz. İlerlemenize engel olan sayı ve puanları düşürdükçe kutuların üzerinde yazan puana göre puan kazanabilirsiniz.

Gun Head Run APK Android indir

Herhangi bir ortamda boş zamanınızı değerlendirebilmek açısından oynayabilirsiniz. Gun Head Run APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirebilirsiniz. Fantastik bir dünyaya yelken açabileceğiniz oyunda mükemmel tarzda oynanışı ve kaliteli görselleriyle oynayın.

Gun Head Run Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mondayoff.gunheadrun&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    TürkçeÜcretsiz192 MB
  • Xbox Game Pass Apk indir Xbox Game Pass Apk indir
    TürkçeÜcretsiz60 MB
  • Gun Head Run Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN