Bump Top

Bump Top

Versiyon/Sürüm 2.1 build 6225
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu17.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (17.5 MB)

BumpTop 3d Masaüstü Programı

Bumptop indir, 3 boyutlu masaüstü programıdır. BumpTop gelişmiş 3 boyutlu özelliğiyle daha eğlenceli bir hal ortaya koyan yazılım bilgisayarınızın masaüstünü haraketlendireme işine yaramaktadır. Üç boyutlu masaüstü düzenleme programını sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.  Sabit durağan masaüstünden sıkıldıysanız masaüstünü hareketlendirme özelliğine sahip Bump Top yazılımı indirin. Sitemizde ki sorunları ve şikayetlerinizi indirson.com ekibine bildirebilirsiniz değerli kullanıcılarımız.

Bump Top

BumpTop efekt

Bump Top 3 Boyutlu Masaüstü Düzenleyi Özellikleri

 • Bilgisayarınızın simgelerini büyütebilir küçültebilir.
 • Küçük Notlar yazmanızı sağlar ve sizleri bilgilendirir.
 • Masaüstünde farklı desenler oluşturarak hareketli bir hal almasını sağlar.
 • Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinize anında girebilmenizi sağlar.
 • E-posta kontrollerini yaparak bilgilendirme yapar.
 • Facebook hesabınıza veya diğer sosyal paylaşım sitelerinize resim ekleyebilir.
 • Masaüstünde ki belgeleri gruplandırır.

Bump Top masaüstünü sadece hareketlendirmeler yaparak değil belgelerinizi bilgilerinizi bir araya getirir ve guruplandırır. 3d masaüstü düzenleme programı Sosyal paylaşım ağlarında farklı faaliyetlerde bulunmanızı sağlayar. Belgelerinizi sürükler,guruplandırır ve büyüklük küçüklüğüne göre sıralar. Bütün kullanıcılara hitap etmesini bilen bir çok inceliği düşünmüş bir uygulamadır.

Uygulamayı indirip kurma işlemi çok basittir. Yüklediğiniz de seçenekler kısmından kişisel olarak kendi isteğinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Şu ayrıntıyı değerli kullanıcılarımıza belirtelim. Uygulamanın bütün özelliklerini kullanmak için Pro sürümünü indirerek bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Önemli Not: Bump Top masaüstü programının tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilmemiz için pro sürümünü satın almamız gerekiyor.

Programın Kurulum inceleme Videosu

Bilgisayarın masaüstü ekranını canlandıran daha eğlenceli bir yapıya bürünmesini sağlaya 3D boyutlu efektleriyle daha kaliteli bir görünüm sağlayan programın kurulum adımlarını ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında ufak bilgiler veren video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bump Top Programı Ekran Görüntüsü

Programın kurulum aşamasında ve ekran resimlerini çekeren bilgi sahibi olabilmenizi daha da hızlandıran program güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.

  Benzer Programlar

 • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
  TürkçeÜcretsiz13,74 MB
 • EarthView EarthView
  enDeneme Sürümü18.39 MB