Bubble Shooter

Bubble Shooter

Versiyon/Sürüm 1.6
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu12.27 MB
ÜreticiAbsolutist
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12.27 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 4,50 .5)
Loading...

Bubble Shooter Balon Patlatma Oyunu

4 Farklı oyun modu olan Bubble Shooter oyununun 1.6 sürümü bilgisayarınızda rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bu zevkli balon oyunu toplam 4 farklı oyun modu sunmaktadır. Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz oyun oynanışı çok basittir. www.indirson.com sitesinden oyuna sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Balon Patlatma oyunu ile keyifli vakitler geçireceksiniz.

Bubble Shooter

Bubble Shooter

Bubble Shooter Oyununun Amacı

Oyun içerisindeyken ekranın üst bölümünde duran balonlara aşağıdan göndereceğiniz renkli balonlar ile patlatıyorsunuz. Balonları hızlı bir şekilde patlatarak en yüksek puanlara ulaşın. Bubble Shooter (Balon Patlatma Oyunu) Eğer ki yukarıda bulunan balonları 3 adet aynı renk balonu yan yana getirip patlatmazsanız aşağıya doğru birikerek iniyor ve sizlere hamle yapma şansı bırakmıyor. Bu yüzden balonların aynı renkte olacak şekilde üstte bulunan balonların yanına göndermelisiniz. Bu şekilde oyun daha heyecanlı daha hareketli bir şekilde geçiyor. Eğer sizler iyi bir şekilde nişan almadan atışlar yaparsanız aşağıya doğru biriken balonlar ekranı tamamen kaplıyor. Böylelikle oyunda şansınız kalmıyor.

Renkli Balon Patlatma oyununu ekranı balonlardan temizlediğiniz de Bubble Shooter balon patlama oyunu sizleri yepyeni bölümlere götürerek heyacanınızı ikiye katlayabileceksiniz. İsabetli vuruşlar yaptığınızda 3 adet aynı renk balonun patladığını keyifle izleyebileceksiniz. Eğer ekranı sevimli renk renk baloncuklardan arındırırsak yepyeni bölümlere adım atabileceğiz. Değerli kullanıcılarımız eğer sizlerde bu tür oyunları seviyorsanız hemen bilgisayarınıza yükleyin. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Oyunun inceleme Videosu

Bubble Shooter eğlenceli oyunu nasıl oynamanız ve yüklemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilmek için video çekimini izleyerek fayda görebilirsiniz. PC ye sağlıklı biçimde indiri yükleme aşamasını sorunsuz tamamlayabilmeniz adına çekilen videodan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun Android versiyonu eklenmiştir.

Balon Patlatma Oyunu Ekran Görüntüsü

948 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hakan Satranç Oyunu Hakan Satranç Oyunu
  TürkçeÜcretsiz10.61 MB
 • Eşli Açmalı Batak Oyunu Eşli Açmalı Batak Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Street Fighter 2 Street Fighter 2
  enÜcretsiz
 • slither.io slither.io
  İngilizceÜcretsiz
 • Bubble Shooter HAKKINDA YORUM YAZIN