Bubble Shooter

Bubble Shooter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan 3,25 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm 1.6
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu12.27 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12.27 MB) iOS indir Android indir

Bubble Shooter Balon Patlatma Oyunu

4 Farklı oyun modu olan Bubble Shooter oyununun 1.6 sürümü balon patlatma oyunu bilgisayarınıza indir yapıp ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bilgisayar ve mobil uyumlu oyundur. Balon oyunu toplam 4 farklı oyun modu sunmaktadır. Windows tabanlı ve mobil uyumlu oyun vakit geçirmek boş zamanınız değerlendirmek için harika bir oyunudur. indirson.com sitesinden oyuna sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Balon Patlatma oyunu ile keyifli vakitler geçireceksiniz.

Bubble Shooter

Bubble Shooter

Bubble Shooter Oyununun Amacı

Oyun içerisindeyken ekranın üst bölümünde duran balonlara aşağıdan göndereceğiniz renkli balonlar ile patlatıyorsunuz. Balonları hızlı bir şekilde patlatarak en yüksek puanlara ulaşın. Bubble Shooter (Balon Patlatma Oyunu) Eğer ki yukarıda bulunan balonları 3 adet aynı renk balonu yan yana getirip patlatmazsanız aşağıya doğru birikerek iniyor ve sizlere hamle yapma şansı bırakmıyor. Bu yüzden balonların aynı renkte olacak şekilde üstte bulunan balonların yanına göndermelisiniz. Bu şekilde oyun daha heyecanlı daha hareketli bir şekilde geçiyor. Eğer sizler iyi bir şekilde nişan almadan atışlar yaparsanız aşağıya doğru biriken balonlar ekranı tamamen kaplıyor. Böylelikle oyunda şansınız kalmıyor.

Renkli Balon Patlatma oyununu ekranı balonlardan temizlediğiniz de Bubble Shooter balon patlama oyunu sizleri yepyeni bölümlere götürerek heyacanınızı ikiye katlayabileceksiniz. İsabetli vuruşlar yaptığınızda 3 adet aynı renk balonun patladığını keyifle izleyebileceksiniz. Eğer ekranı sevimli renk renk baloncuklardan arındırırsak yepyeni bölümlere adım atabileceğiz. Değerli kullanıcılarımız eğer sizlerde bu tür oyunları seviyorsanız hemen bilgisayarınıza yükleyin. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Oyunun inceleme Videosu

Bubble Shooter eğlenceli oyunu nasıl oynamanız ve yüklemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilmek için video çekimini izleyerek fayda görebilirsiniz. PC ye sağlıklı biçimde indiri yükleme aşamasını sorunsuz tamamlayabilmeniz adına çekilen videodan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun Android versiyonu eklenmiştir.

Balon Patlatma Oyunu Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
  TürkçeÜcretsiz
 • İnternetsiz Pişti Pc İnternetsiz Pişti Pc
  TürkçeÜcretsiz0.36 MB
 • Car Eats Car 2 Deluxe Car Eats Car 2 Deluxe
  İngilizceÜcretsiz18.1 MB
 • Cikcik Okey Cikcik Okey
  TürkçeÜcretsiz2.00 MB
 • Bubble Shooter HAKKINDA YORUM YAZIN