Bolide Slideshow Creator

Bolide Slideshow Creator

Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.70 MB
ÜreticiBolide Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.70 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bolide Slideshow Creator Slayt Sunumları Hazırlama Programı

Bilgisayarınız ile çeşitli sevdiğiniz fotoğraflarla müzik eşliğinde slayt hazırlama slayt programıdır. Slaytlarınızı bilgisayarınızda yer resimlerle slayt hazırlayıp içerisine müzik dosyalarınız entegre edebilirsiniz. En güzel slaytları hazırlayabileceğinizi ücretsiz slayt programıdır.

Slayt hazırlama programı Bolide Slideshow Creator ile çeşitli efekt şovlarıyla birbirinden güzel slaytları izleyicilerinize sunabilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmezi olan slayt şovları ile üniverstede, doğum günlerinde ve diğer çeşitli özel günlerinizde kolay kullanabileceğiniz programdır. Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım hizmeti sunan program tüm kullanıcılara hitap etmektedir. En profesyonel slayltlar için Bolide Slideshow Creator programı editörlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir.

Slaytları HD Hazırlayın!

Hazırlamış olduğunuz slayt sunumlarını HD kalitede hazırlamanızı sağlayarak sunumlara koyduğunuz fotoğraflar HD kalitede yayınlanacaktır. En popüler HD kaliteye sahip .AVI, .MKV ve WMV video formatlarıyla tüm slayt sunumlarını kendiniz bilgisayarınızın başında kolayca hazırlayabileceksiniz.

Windows işletim sistemleriyle uyum içerisinde çalışıp tüm Windows sürümlerini desteklemektedir. Bolide Slideshow Creator çok basit bir kullanım arayüzüne sahip olup internet ortamında yer alan diğer sunum programlarından daha kaliteli hizmet verdiğini söyleyebiliriz. İçerisinde çeşitli efektleriyle sunumların en güzel şekilde hazırlanmasına sebep olmaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

302 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ffDiaporama indir ffDiaporama indir
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • ProShow Producer ProShow Producer
  İngilizceÜcretsiz50 MB
 • Bolide Slideshow Creator HAKKINDA YORUM YAZIN