Bilgisayar Kapatıcı

Bilgisayar Kapatıcı

Versiyon/Sürüm 1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu728 KB
ÜreticiYunus Bel
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (728 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar Kapatıcı Otomatik Bilgisayar Kapatıcı

Bilgisayar otomatik kapatıcı programı film izlerken filmin ne kadar sürdüğüne bakıp ona göre zamanlayarak bilgisayarınızı otomatik bir şekilde kapatabilirsiniz. Öyle ya belki de film izlerken gecenin bir yarısı uyuyabilirsiniz. Böyle zamanlarda yazılımın sizlere kolaylık tanıdığını söyleyebiliriz. Gece bilgisayarınızı kapatarak elektirik enerji tüketiminden de tasarruf etmenizi sağlar.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 son sürüm indir

Bilgisayar Kapatıcı

Zaman Ayarlı bilgisayar kapatıcı yazılımın kurulumu ve kullanımı çok basittir. Her düzeydeki kullanıcının sorunsuz bir şekilde yazılımı kullanabildiğini göreceksiniz. Bir anda hesapta olmayan işleriniz çıktığında makinanızı otomatik kapatır.

Bilgisayar kapatıcı şifreli mod ayarı yapılarakda çalışabilir. Şifreli çalışmasının en güzel yanı ise çocuklarımızın bilgisayarda oturma süresini başlarında durarak değil bu güzel ücretsiz uygulama sayesinde sorunsuz bir şekilde ayarlar. Sizin ayarladığınız zamana göre kapatma işlevini gösterir saniyesinden dahi milim şaşmadan otomatik kapatma görevini en iyi şekilde üstlenir.

Bilgisayar Kapatıcı Otomatik Bilgisayar Kapatıcı yerel ağınızda bulunan diğer bilgisayarlarla da aktif bir şekilde çalışarak yönetmenizi sağlar. Yazılımın menüsünde bulunan  “Uzaktan Kapat” komutuyla ağınız üzerinde bulunan bilgisayarlardan istediğinizi sorunsuz bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur.  Artık sizlerde çocuklarınızın veya iş yerinizde ki bilgisayarlarınızı tek tek kapatmamak için tam sizlere göre bir uygulamadır. Bilgisayar Kapatıcı programı özellikle de internet kafe işleten kullanıcılarımız için eşsiz bir yazılımdır. Nei ş yapıyor olursanız olun  sizlerin yogun ve dalgın zamanlarınızda bilgisayarınızın açık kalmaması için otomatik vermiş olduğunuz talimat ile bilgisayar otomatik kapatma işlemini yapacaktır.

Programın Kurulum Videosu

Bilgisayarınızı uzaktayken yada otomatik yönetebilmek için tüm ayarlarını yapabileceğiniz programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasının video anlatımında görebilirsiniz. Daha iyi bir kurulum ve kullanım sağlayabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Ekran Görüntüsü

1066 kez indirildi

Benzer Programlar

 • 3DMark 3DMark
  İngilizceÜcretsiz151.97 MB
 • Yalaka Saat Yalaka Saat
  trDeneme Sürümü1.96 MB
 • SiNiRLi SaaT SiNiRLi SaaT
  trDeneme Sürümü1.92MB
 • Starter Background Changer Starter Background Changer
  enÜcretsiz1 MB
 • Bilgisayar Kapatıcı HAKKINDA YORUM YAZIN