Bilgisayar Kapatıcı

Bilgisayar Kapatıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu728 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (728 KB)

Bilgisayar Kapatıcı Otomatik Bilgisayar Kapatıcı

Bilgisayar otomatik kapatıcı programı indir işlemi yaparak film izlerken filmin ne kadar sürdüğüne bakıp ona göre zamanlayarak bilgisayarınızı otomatik bir şekilde kapatabilirsiniz. Zamanlı saatli bilgisayar kapatma programı varsa içiniz rahat şekide geceleri film izleyebilirsiniz. Böyle zamanlarda siz uyusanız bile yazılım otomatik olaak pc bilgisayarınızo otomatik kapatacaktır. Gece bilgisayarınızı kapatarak elektirik enerji tüketiminden de tasarruf etmenizi sağlar.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 son sürüm indir

Bilgisayar Kapatıcı

Zaman Ayarlı bilgisayar kapatıcı yazılımın kurulumu ve kullanımı çok basittir. Her düzeydeki kullanıcının sorunsuz bir şekilde yazılımı kullanabildiğini göreceksiniz. Bir anda hesapta olmayan işleriniz çıktığında makinanızı otomatik kapatır.

Bilgisayar kapatıcı veya otomatik pc kapatma diyede söyleyebileceğimiz şifreli mod ayarı yapılarakda çalışabilir. Şifreli çalışmasının en güzel yanı ise çocuklarımızın bilgisayarda oturma süresini başlarında durarak değil bu güzel ücretsiz uygulama sayesinde sorunsuz bir şekilde ayarlar. Sizin ayarladığınız zamana göre kapatma işlevini gösterir saniyesinden dahi milim şaşmadan otomatik kapatma görevini en iyi şekilde üstlenir.

Bilgisayar Kapatıcı Otomatik Bilgisayar Kapatıcı yerel ağınızda bulunan diğer bilgisayarlarla da aktif bir şekilde çalışarak yönetmenizi sağlar. Yazılımın menüsünde bulunan  “Uzaktan Kapat” komutuyla ağınız üzerinde bulunan bilgisayarlardan istediğinizi sorunsuz bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur.  Artık sizlerde çocuklarınızın veya iş yerinizde ki bilgisayarlarınızı tek tek kapatmamak için tam sizlere göre bir uygulamadır. Bilgisayar Kapatıcı programı özellikle de internet kafe işleten kullanıcılarımız için eşsiz bir yazılımdır. Nei ş yapıyor olursanız olun  sizlerin yogun ve dalgın zamanlarınızda bilgisayarınızın açık kalmaması için otomatik vermiş olduğunuz talimat ile bilgisayar otomatik kapatma işlemini yapacaktır.

Programın Kurulum Videosu

Bilgisayarınızı uzaktayken yada otomatik yönetebilmek için tüm ayarlarını yapabileceğiniz programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasının video anlatımında görebilirsiniz. Daha iyi bir kurulum ve kullanım sağlayabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
    TürkçeÜcretsiz13,74 MB
  • EarthView EarthView
    enDeneme Sürümü18.39 MB