Battlefield 2142

Battlefield 2142

Versiyon/Sürüm2142
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.1 GB
ÜreticiEA Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.1 GB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Battlefield 2142 PC için Ücretsiz Online FPS Savaş Oyunu

Battlefield 2142 oyunu indir, Electonic Arts tarafından geliştirilen bilim kurgu senaryolu en iyi Online FPS bilgisayar savaş oyunları arasında gösterilmektedir.

Battlefield 2 oyunu aksiyon ve savaş oyunları severlere farklı bir FPS deneyimi sunuyor. Diğer savaş FPS oyunlarından ayıran en çılgın özelliği ise oyunun bilim kurgu senaryolu olması ve sizleri 2142 yılına götürmesidir.

Battlefield 2142 Oyunu İncelemesi

Oyun severlere farklı bir FPS deneyimi sunmak için bilim kurguyla oyuncuları gelecek zamana götüyor. Bu büyük bir risk çünkü oyunculara bu tür tasarlanan bir oyunun vazgeçilmez hale gelebilmesi için diğer Online FPS savaş oyunlarından farklı tasarımlar geliştirmeniz gerekiyor. Battlefield 2142 oyunu uzayın derinliklerinde ve gezengelerde geçmesinden dolayı farklı silahlara ihtiyaç duyuyor. Bu yüzde oyunda uzay araçları, ışın silahları, yeni nesil teknolojik tasarımlar ve savaş uçakları mevcuttur.

Battlefield 2142 oyunu 2016 yılında çıktığı için 2016’nın sonlarına doğru Dünya düzeni bozulmaya yüz tutmuştur. Küresel ısınma, iklim değişiklikleri, insan ve hayvan doğası ile birlikte çevre dengeside bozulmuştur. Buzul çağı başlamış ve kuzey kutbunu etkisi altına almaya başlamıştır. Savaş başlamış ve oluşan kargaşayla birlikte BM dağılmış yeni devletler kurulmuştur.

Battlefield 2142 Oyun Modları

Oyuna iki tür Online FPS savaş oyunu modları yerleştirilmiştir. Conquest ve Titan moduyla oyun severler istedikleri modu oynama şansına sahiptirler. Conquest modunda checkpoint mantığıyla tasarlanmış ve bildiğiniz üzere bu tür oyun modlarında ilerlemeli oyun yapısı vardır. Titan modunda ise iler teknolojiye sahip savaş aletleri, ağır teçhizatlı silahlar ile büyük kütlelere sahip titanları yok etmeye çalışıyoruz. Battlefield 2 oyununu ilk açtığınızda sizde çevirimiçi askeri birlikler oluşturmanız isteniyor.

287 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Desert Operations Desert Operations
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Desolation Desolation
  İngilizceÜcretsiz
 • Combat Arms Reloaded Combat Arms Reloaded
  İngilizceÜcretsiz5.3M
 • Tanki X Tanki X
  İngilizceÜcretsiz86.60M
 • Battlefield 2142 HAKKINDA YORUM YAZIN