AutoCAD 2015

AutoCAD 2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2015
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu10.43 MB
ÜreticiAutodesk Inc
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.43 MB)

Profesyonel Teknik Çizim ve Tasarım Programı

AutoCAD Profesyonel 2015 indir, Dünya da milyonlarca kullanıcıya sahip AutoCAD 2015 yazılımı gelişmiş arayüzü ve çizim aracı sayesinde profesyonel çizimler tasarımlar oluşturmanızı sağlıyor. Yeni sürümü sayesinde yepyeni tasarımlar çizimler oluşturabileceksiniz.

AutoCAD

2D ve 3D boyutlu çizimlerilerini kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz. Genelde mühendislerin,tasarımcıların,mimarların ve ünlü sanatçıları kullandığı tasarım programıdır. Çizim araçları ve diğer tasarlama araçları sayesinde yepyeni tasarımları AutoCAD yazılımının son sürümü sayesinde sağlarsınız. Bilgisayarınızda artık yepyeni projeler hazırlayabilirsiniz.

Autodesk Invertor Fusion özelliği ile farklı programlar ile hazırlanmış çalışmaları kolay bir şekilde açar. 3D boyutlu içerikleride hangi programda hazırlanırsa hazırlansın basit bir şekilde içe aktarma yöntemi sayesinde sorunsuz açar.

AutoCAD 2015 parametrik dizayn özelliğinden faydalanarak çizim ve tasarımlarınızı daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Çalışmalarınızda bulunan nesneler arasında ki ilişkileri tanımlar ve bir değişikli meydana geldiğinide otomatik güncelle işlevini sağlar. Dökümantasyon oluşturma yöntemi sayesinde mühendislik projeleriniz en iyi şekilde hazırlamanızı sağlıyor. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarına iyi günlerde kullanmanızı diler.

Bu eşi benzeri olmayan profesyonel tasarım programı proje çizimlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yazılım mimarların ve tasarımcıların vazgeçilmez programları arasında yer alıyor. Gelişmiş bir çok özelliği sayesinde yepyeni tasarımları oluşturur kağıt üzerine kalem ile çizilebilecek her türlü çizimleri başarılı bir şekilde çizersiniz. Artık bütün grafik tasarım çizimlerinizi bu çizim programı sayesinde profesyonel bir şekilde çizin.

AutoCAD Programı Ekran Görüntüsü

AutoCAD 2015 ile en çok kullanım oranına sahip olan profesyonel çizim ve tasarım yapabileceğiniz programın ana ekran menülerinin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için çekilen HD ekran fotoğraflarına aşağıdaki görüntülerden bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılım popülerlik açısından tasarım programları kategorisinde ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

1524 kez indirildi

Benzer Programlar

 • 3D Logo Maker 3D Logo Maker
  ingilizceDeneme Sürümü42.00 MB
 • GstarCAD GstarCAD
  TürkçeÜcretsiz185 MB
 • Sweet Home 3D Sweet Home 3D
  TürkçeÜcretsiz31.70 MB
 • Stellarium Stellarium
  İngilizceÜcretsiz129 MB
 • AutoCAD 2015 HAKKINDA YORUM YAZIN