AP Tuner

AP Tuner

Versiyon/Sürüm 3.08
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.3 MB
Üretici
İşletim SistemiVista/WinXP/WinME/Win2000/Win98/WinNT
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.3 MB)

AP Tuner Gitar Akort Ayarlama Programı

AP Tuner son sürümü ile gitar akort etmeye yardımcı bir programdır. Gitar meraklıları AP Tuner programını bilgisayarına indir yaparak ücretsiz gitar öğrenmeye başlamak için ilk adımı atmış olacaksınız. Gitar çalmaya yeni mi başladınız öleyse tam sizlere göre bir uygulama. Bilgisayarınza kolayca kurup basit kullanım arayüzü sayesinde her seviyedeki kullanıcının kolay bir şekilde kullanabileceği yazılım.

AP Tuner

AP Tuner

Gitar Akort etme işlemi her müzik severin bildiği üzere çok zor şartlarda yapılmakta. Bilgisayarınız da eğer mikrofon cihazınız bağlıysa mikrofn sayesinde basit bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Gitar veya herhangi bir müzik aleti olsun hiç farketmez her cihaza uyumlu bir şekilde akortlar oluşturun.

Ücretsiz gitar akort yazılımı kısa sap uzun sap gitarların hepsi için geçerli bir akort programıdır. Pc’ye yükleyip çalıştırdığınızda o anda ne çalıyorsanız çaldığınız notalara rahat bir şekilde uyum sağlayabilecektir. Sizlere evinizde veya herhangi bir yerde rahat bir şekilde AP Tuner yazılımı akort oluşturma işleminizi kolaylaştırcak. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Saz Gitar Akordu Kurulum inceleme

AP Tuner ile tüm gitar ve saz vuruşlarını en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceğiniz programın bilgisayara nasıl kurulduğu hakkında bilgi verilip bilgi sahibi olabilmeniz adına video çekimi yapılmıştır. Sorunsuz kurulum yapabilmeniz için video da yapılan tüm adımları uygulayınız. Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileyip yazılımın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmenizde sağlanmıştır.

Ücretsiz Gitar Akort programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Shazam pc Shazam pc
    TürkçeÜcretsiz8.00 MB
  • Gismart Guitar Gismart Guitar
    TürkçeÜcretsiz178.7 MB