Andy

Andy

Versiyon/Sürüm46.10
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu364 MB
ÜreticiAndyroid
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (364 MB)

Bilgisayar için Android Simülatör Programı

Android emülatörü olarak geliştirilmiş olan Andy indir uygulaması, bilgisayarını Android tabanlı bir cihaz olarak kullanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Program aracılığı ile sadece Android cihazlara özgü olan oyunları bilgisayar ortamında oynamaya devam etmek mümkündür.

Programın bilgisayara kurulma aşamasında tıpkı Android cihazlara yeni oyun yüklerken tamamlanması gereken tüm adımların bilgisayar üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Tüm Windows işletim sistemi sürümleri ile uyumlu özellikte olması nedeniyle her bilgisayar kullanıcısı eşsiz nitelikteki Android emülatörü deneyimini yaşayabilirler.

Andy Nasıl Kullanılır?

Mobil cihaz ve bilgisayar arasında köprü niteliği taşıyan Andy, her yaştan ve seviyeden bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan yükleyebileceği ve kullanabileceği bir programdır. Sadece oyun oynama işlevi değil, kullanıcılar isteğe göre Whatsapp ve Snapchat gibi en popüler uygulamaları da bilgisayar ekranı üzerinden takip edebilirler.

Sistem gereksinimleri bakımından çok fazla özellik aramayan Android emülatörü benzer türde geliştirilmiş olan birçok programdan daha kullanışlıdır. Kapsamlı içeriği sayesinde Android güncellemelerinden bilgisayar kullanarak haberdar olmayı sağlamaktadır.

Andy Kullanmanın Avantajları

Verimlilik açısından oldukça yararlı bir yazılım olan Andy, artık mobil cihaz ve bilgisayar kullanan günümüz insanları için önemli bir gereklilik niteliğindedir. PC ve mobil cihazını tek bir aygıt üzerinden yönetmek isteyen ve bilgisayarda bulamayacağı mobil oyunları bilgisayarına taşımak isteyen kişiler için çok sayıda avantaja ve yarar sahip bir programdır.

Kaliteli alt yapısı sayesinde Android cihazlarda oynanan oyunlar kasma yapmadan bilgisayarda da oynanabilir. İngilizce dil seçeneğine sahiptir ve ücretsizdir.

Dilerseniz Droid4X son sürüm android emülatörü programını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Çok işinize yarayacak olan bu emülatörü android cihazlarınız üzerinde mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

 

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Andy HAKKINDA YORUM YAZIN