XFire Türkçe Yama

XFire Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32 KB
ÜreticiTR Yama
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (32 KB)

XFire Online Oyunlarda Mesajlaşma Programı Türkçe Dil Yaması

XFire Türkçe Yama indir, bilgisayarda online oyun oynarken internet üzerinden mesajlaşmanızı sağlayan programı Türkçe dil yamasıdır. XFire multiplayer (çoklu oyuncu) oyunlarda takımınızla ücretsiz chatleşmenizi kolaylaştıran Türkçe dil paketidir.

Arkadaşlarınızla online oyunlarda XFire programını kullanarak gerçek zamanlı olarak mesajlaşmanızı imkan tanımaktadır. Oyun içerisinde belirlediğiniz stratejiyi, konum bilgilerinizi ve diğer bilgileri paylaşarak daha başarılı bir takım olabilirsiniz.

XFire Türkçe Yama ile arkadaşlarınızın hangi oyunu oynadığını ve anlık olarak neler yaptığını öğrenebilirsiniz. Sunmuş olduğu pratik mesajlaşma özellikleriyle ücretsiz chatleşin. XFire programının tek sorunu İngilizce dili ile karşımıza çıkmasıydı. Ancak kullanım zorluğunu ortadan kaldırabilmek adına % 100 Türkçe yaması ile programın kullanımı kolaylaşıyor.

XFire Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan xfire_lang_tr.dll dosyasını Xfire klasörü içerisine attıktan sonra Tools/Options/Preferred Language kısmından Türkçe’yi seçin. Lakin tüm bunları yapabilmeniz için Xfire üzerinde kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Eğer bir hesabınız yoksa, xfire.ini defterinde bulunan LanguageMajor=us yazısını LanguageMajor=tr olarak değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • XFire Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN